2733
2734

استارتر مخفف اسماعیل یعنی اسی را داده اند 

سایتی که تازه وارد هارا می‌گویند مرد است بگیرینش

سایتی که مرد هارو به کتف چپشان میگیرن

سایتی که برا کوچیک ترین چیز ممکن طلاق را صادر می‌کنند

سایتی که بعضی ها لاف میزنن تا پربازید شوند و مدال لاف زنن نی نی سایت را بگیرند

بقیش یا شما بگویید....🚶‍♀️🚶‍♀️

غرق در افکار بی انتها امّا بسی زیبا ...🕊️🤍️ 

سایتی برای تخلیه تراوشات ذهنی و عقده ها

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سایتی پر از ادمای حسود دل مشکی

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
2731

سایتی که هرکی عقده داره وعصبی هست میاد اینجا حرصشو روبقیه خالی میکنه

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
2738

سایت آدمهایی که در مهمانی و خیابان چشم دیدن یکدیگر را ندارند و اینجا خودشان را برای دیدن عکس همدیگر خفه میگردانند

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱

سایتی که بچه اوردن جرم است و تا صاحب ۷ املاک نباشی تملک مالی نخواهی داشت 

سایتی که همه دختر دختر میکنند اما چون برادر یا پدر ندارند دلشان پسر میخواهد 

سایتی که پشت کادویی که به معلم میدهند بیشمار اه و ناله وجود دارد 

سایتی که زیر ۳۰ سال ازدواج کنی کودک همسری 

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2706