2733
2739
عنوان

کشمکش همیشگی من و شوهرم

210 بازدید | 32 پست

چند شب پیش خلق و خوی من به شدت به هم ریخته بود، مودم خیلی پایین بود، با شوهرم دعوا کردم و هر دومون خیلی سر هم داد و فریاد کردیم... فرداش پریود شدم و فهمیدم از اون بوده، یه هفته جلو افتاده بود. ظهر که خونه اومد شیرینی خریده بود و گفت با هم بریم بیرون که از دلم دربیاره و می پرسید دیشب یهو چت شد؟ این چه رفتاریه و از این حرفا...

بعد که جریانو فهمید عذاب وجدان گرفت و همش می گه آخه من از کجا بدونم تو مشکلی داری وقتی حتی خودت خبر نداری...

شما موضوع پی ام اسو چطوری مدیریت می کنین؟ ما اپلیکیشن هم نصب کردیم اما خب وقتی نامنظمه غافلگیر می شیم! دکترم رفتم، مشکل هورمونی ندارم... دکتر گفت فلوکستین 10 بخورم اونم شوهرم قسم داد نخورم! با آرامبخش مشکل داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
هیچ مشکلی ندارم پریودی چه ربطی به اعصاب داره چند ساله جدیدا انداختن تو دهن خانمها همش تلقینه

منم قبلا همین فکرو می کردم و هیچ مشکلی نداشتم، حتی درد نداشتم، از وقتی سی سالم شد اینطوری شدم و اصلا هم تلقین نیس

منم همین حال و دارم،غمگین و پرخاشگر میشم.ولی چون به شوهرم اثبات شده که به خاطر تغییرات هورمونیه خیلی هوام و داره،تا بد اخلاق میشم خودش متوجه میشه از چیه.دمنوش آرامبخش زیاد بخور این مواقع.

2706