2733
2734
عنوان

همیشه هم مردا برای خیانتشون مقصر نیستن🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1969 بازدید | 100 پست
اتفاقا همینه  اگ حواسم نباشه محبت نکنم مث مامانم هر روز تو قیافه باشم و چیزای دیگ معلومه ک میر ...

همیشه این وسط یه مشکلی وجود داره که خیانت انجام میشه ولی همون مشکل رو میشه حل کرد بجای حل با خیانت

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازهنوز این بهتراز قبلیه خداییش اون خ وحشتناک بود 😅

باید ببینی حرفاشو😐😂یا مثلا مبگفت بابات هر شب هرشب فلان😐

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
نگفتم ک. کارش درست یوده عزیزم  اما خب کارای مامانمم اشتباه بوده  هنوزم هستن مث مامان من& ...

آره خوب مامانتم در حق پدرت خیلی کوتاهی کرده ،برای مردا هیچ چیزی مهمتر از رابطه و محبت جنسی و کلامی نیست ،اگه از طرف زنشون کوتاهی بشه قطعا خیانت میکنن ،کار پدرت خیلی اشتباهه اما مادرت باعث این خیانت شده

2731
 وای خدایا 🤦🏾‍♀️ مادذشوهر منم همبنه جلو شوهرم گفت بابات مبخاد مث. بچه سر سینه منو بخوره😐

😂😂واای چه بی حیا

از مامان من بدتره🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

مامان منم موقع دعوا با بابام  خیلی حرفای بد میزنه،، ما که آب میشیم

بعد که داداشم یه حرف زشت میزنه یا فحش میده بهش تشر میزنه که خیلی بی تربیتی و اینا چیه میگی

ديگه نمیگه از خودم یاد گرفته و نتیجه تربیت غلط خودمه

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
آره خوب مامانتم در حق پدرت خیلی کوتاهی کرده ،برای مردا هیچ چیزی مهمتر از رابطه و محبت جنسی و کلامی ن ...

مثلا خودم اینجا گفتم 4بار در روز رابطه دارم با شوهرم گفتن دروغه یا فلان اما اولا کم میاوردم انقد خودمو تقویت کردم ک الان بیشتر شوهرم مشتاقم چون زندگیم رو امکان داشت از دست بدم

خیانت توجیه نداره هیچ توجیهی نداره اما زندگی سرد و بی تفاوتی و فراموش کردن وظایف زن و شوهری هم دیگه اسمش زندگی مشترک نیست

بعضیا جدا میشن بعضیا تحمل میکنن و افسرده ان ، بعضیا هم هی تو کشمکش و دعوا هستن بعضیا هم یکی رو جایگزین میکنن ، بچه ها ضرر میکنن چیزی که باید یاد بگیرن نمیگیرن بدتر هم میشن

من زن بی تفاوت زیاد دیدم که حتی به رابطه جنسی حلال و نیاز زن و شوهر میگه کثافت کاری و آشغال پر کردن! خونه زندگیش برق میزنه و منظورش از ازدواج هر چی هست غیرشوهرداری

مرد بی تفاوت هم زیاده انگار نه انگار زن عین یه گل هست که اگه محبت نبینه عوض میشه پژمرده میشه ، حتی نمیفهمه زندگی مشترک چیه حد و حدودش چیه

حالا یکی غافله  این با حرف زدن تغییر میکنه نیاز به کمک داره باید بشنوه و بپذیره اما بعضیا هم هی میگن غلط کرده همینی که هست از سرشم زیادم و و و

ازدواج یه قرارداده و خیلی نیاز به مراقبت داره

عجب 
خیانت توجیه نداره هیچ توجیهی نداره اما زندگی سرد و بی تفاوتی و فراموش کردن وظایف زن و شوهری هم دیگه ...

و متاسفانه این وسط ما بچه ها داغون شدین

2740
درسته این حرفتون ولی اونی که بخاطر بچه هاش و شرایط اجتماعیش نمیتونه جدا بشه چی؟من منظورم این نیست خی ...

ولی خیانت کردن بیشتر به بچه هاشون لطمه می زنه و شرایط اجتماعی خودشون رو خراب می کنه

مثلا خودم اینجا گفتم 4بار در روز رابطه دارم با شوهرم گفتن دروغه یا فلان اما اولا کم میاوردم انقد خود ...

خوب منم خیلی هارو دیدم همین قدر حتی بیشترم رابطه دارن ،و‌ با اینکه خودشون تمایلی به رابطه ندارن به خاطر شوهرشون و حفظ زندگیشون دیگه اینکارو میکنن،اتفاقا مادر شوهر منم مثه مادر شما بود ،همیشه میگفت از رابطه بدم میومد ،تا اینکه پدر شوهرمم رفت یه زن دیگه گرفت 

خوب منم خیلی هارو دیدم همین قدر حتی بیشترم رابطه دارن ،و‌ با اینکه خودشون تمایلی به رابطه ندارن به خ ...

پس ببین 

گاهی زنا کم کاری میکنن