2737
2739
عنوان

همیشه هم مردا برای خیانتشون مقصر نیستن🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1923 بازدید | 100 پست
مامانت الان چه حالی داره؟ رفتارش بهتر یا بدتر شده؟  ببین زن و مرد احتیاج به محبت و رابطه عا ...

وای خدایا 🤦🏾‍♀️

مادذشوهر منم همبنه جلو شوهرم گفت بابات مبخاد مث. بچه سر سینه منو بخوره😐

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
 وای خدایا 🤦🏾‍♀️ مادذشوهر منم همبنه جلو شوهرم گفت بابات مبخاد مث. بچه سر سینه منو بخوره😐

🤣🤣🤣🤣بیچاره شوهرت چقد خجالت کشیده 

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است 💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای وای چتونه  اومدی خیانت رو توجیه کنی چیه  من منظورم اینه ک گاهی بعضی رفتارا باعث. خیا ...

اره عزیزم بابات و خواهرشوهرت حق داشتن تو درست میگی گفتم که واسه همسر خودت هم اینارو بگو ! بعدا شاکی نشی چرا بهت خیانت شده !

2731
🤣🤣🤣🤣بیچاره شوهرت چقد خجالت کشیده 

بمیرم براش 

بعدش با بغض ب من میگفت دارن خصوصی ترین موضوغ هاشون رو ب من میگن دیگ حرمتی بین هچکس نمیمونه

یعنی داییت خبر داره که خانومش چیکارا میکنه؟ 

اره همه ما خبر داریم و میدانیم ما که اصلا باهاش رابطه نداریم 

دایی منم از سر ناچاری باهاشه 

ولی اگه میخواست میتونست ۱۰ بار بره سراغ زنا ولی نکرد و همه تو شهر هم دوسش دارن و ادم ابرو داریه ولی کارایه زنش دیگه 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2740
اره عزیزم بابات و خواهرشوهرت حق داشتن تو درست میگی گفتم که واسه همسر خودت هم اینارو بگو ! بعدا شاکی ...

اتفاقا همینه 

اگ حواسم نباشه محبت نکنم مث مامانم هر روز تو قیافه باشم و چیزای دیگ معلومه ک میره 

اما خب تا الان ک 8سال از زندگیم مبره هیچی ازش ندیدم چون رفتار درس رو بلدم

خاهرشوهرمم ی بار تاپیک میزنم درموردش میفهمی چرا اینکارو مبکنه

یاخدا چشمام گرد شدن😅 همیشه اینقدرراحته تواین مسائل یا اولین بارشه؟

یکم بی حیاس انگار

مثلا جلو پسرای 30 سالش میگ چندماهه پریود نشدم بابات دکترم نبرده سینع هام درد داره و چیزای دیگ

وای وای چتونه  اومدی خیانت رو توجیه کنی چیه  من منظورم اینه ک گاهی بعضی رفتارا باعث. خیا ...

خوب اسم تاپیکت درست نبود باید کلی میزدی همیشه همه خیانتکارها مقصر نبستن ..نه اینکه تفکیک جنسیت کنی ..مردها همیشه مقصر نیستن

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
آخه اصلا خیانت تو کتم نمیره 

منم همینم ولی وقتی ب رفتارای مامانم و شوهرخاهرشوهرم فک کردم واقعا هنگ بودم

چه ناراحت کننده ...متاسفانه زوج های ایرانی اکثرا زندگی بلدنیستن

بله

بعد میگن چرا بهمون خیانت شد، چرا رفت زن گرفت

وقتی یکی به شوخی به مامانم میگه حاجی میره زن دوم میگیره انقدر عصبانی میشه انگار بهترین همسر برای شوهرش بوده. کسی که همیشه شوهرشو نفرین میکنه و حتی پیشش نمیخابه چه انتظاری از طرف داره

البته من کااااملا مخالف خیانت هستم. ومیگم آدم باید تو بدترین شرایط هم تعهد داشته باشه و اگه یکی با همسرش مشکل داره یا حلش میکنه یا طلاق میگیره و میره باهرکی که دوس داره ادامه میده

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
خوب اسم تاپیکت درست نبود باید کلی میزدی همیشه همه خیانتکارها مقصر نبستن ..نه اینکه تفکیک جنسیت کنی . ...

ترسیدم بگن خودت خیانت میکنی ک. توجیه میکنی 

2706