2752
2734
عنوان

شوهرم میزنم منو

1250 بازدید | 49 پست

بچها من تازه یه سالی میشه ازدواج کردم اوایل شوهرم خیلی خوب بود ولی الانا تا سر چیزی عصبی بشه سر من خالی می‌کنه حتی وقتایی که داداش ۷ سالم میاد خونمون یکم شیطونی کنه اعصابش خورد میشه و منو میزنه میگه نمیتونم داداشتو بزنم 

بعد از اینکاراش میاد معذرت خواهی هم می‌کنه و توضیح میده ولی واقعا من اون موقع قلبم میشنکه ینی موقع عصبانیت هرچی از دهنش در میاد بهم میگه با اینک سر یکی دیگه عصبیه رو من خالی می‌کنه

منم خیلی دوسش دارم نمی‌دونم چیکار کنم بهش چند بار گفتم که این رفتارات داره اذیتم می‌کنه داره کاری می‌کنه که من ازت دست بکشم اونم معذرت خواهی می‌کنه میگه دست خودم نیست و فلان🥲

چیکار کنم بچها چی بهش بگم که دست از سر منه بدبخت برداره موقعی که عصبیه سر من خالی نکنه

گوه خورده مردتیکه 

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخلاقش رو قبل از ازدواج نشون نداده. وگرنه کسی با همچین آدمی ازدواج نمیکنه

دنیا می ماند و ما می رویم . ما رفتنی هستیم.  چه زود و چه دیر این مسافر خانه را ترک خواهیم کرد . روزی می رسد که.....به خانه برمی گردیم🕊🕊🕊🕊🕊
2731
گوه خورده مردتیکه 

ببین عزیزم یکی درباره ی مشکل خودش و همسرش میزاره و کمک میخواد شما حق توهین ب همسر یا خودش رو ندارید اگه راه حلی ندارید خیلی ساده بگذرید از تاپیکش این چه طرز رفتاریه!!!

ببین عزیزم یکی درباره ی مشکل خودش و همسرش میزاره و کمک میخواد شما حق توهین ب همسر یا خودش رو ندارید ...

چشم عباس اقا منتظر اجازه شما بودم

یه کلامم از مادر عروس

والله

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿
اخلاقش رو قبل از ازدواج نشون نداده. وگرنه کسی با همچین آدمی ازدواج نمیکنه

قبل ازدواج موقعی که نامزد بودیم خیلی خوب بود ولی نمی‌دونم الان چرا اینجوریه بعدشم خودش پرستاره میاد میگه من مشکلاتم تو بیمارستان خیلی زیاده درکم کن که عصبی بشم

با مشاور حرف بزنید نرمال نیست تا کی میخوای کتک بخوری اونم برا کاری که هیچ نقشی توش نداشتی

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
با مشاور حرف بزنید نرمال نیست تا کی میخوای کتک بخوری اونم برا کاری که هیچ نقشی توش نداشتی

من بخوام حرف بزنم اون نمیخاد میگه روانشناس چیز چرتیه بارها بهش گفتم

چشم عباس اقا منتظر اجازه شما بودم یه کلامم از مادر عروس والله

معلومه از طرز حرف زدنتون که شخصیتتون در چه حده پس ترجیح میدم با ادمی مثل شما هم کلام نشم چه خوب که یه سری از ادما شخصیت خودشونو خیلی قشنگ نشون میدن . 

معلومه از طرز حرف زدنتون که شخصیتتون در چه حده پس ترجیح میدم با ادمی مثل شما هم کلام نشم چه خوب که ی ...

پس زر نزن بای خداحافظی خوشحال مون کن

2706