2733
2739
عنوان

امروز احساس بی کسیو فهمیدم وقتی زیر دست کتاب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا زد؟ خانواده میخوایی چیکار پاشو زنگ بزن اسنپ برو پزشک قانونی پرونده تشکیل بده

وقتی کسی پشتش نباشه.،،

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

هیچ بلایی سر این ادما نمیاد مثلا شوهرم و مادرشوهرم اومدن منو بردن کلانتری یا اونهمه شوهرم منو زد دست گذاشت رو گلوم بارها تا مرز خفه گی رفتم چه بلایی سرشون اومد؟هر روز سالم ترن والا فقط من بدبخت مریض شدم

2740

ای بابا بچه هم داری؟

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

قربانی بودن رو ول کن خودت کس و کار خودت شو وقتی ازدواج کردی یعنی به سنی رسیدی که بتونی زندگی خودتو جمع و جور کنی

پاشو برو پرونده تشکیل بده بعدم تلاش کن مستقل شی و پول در بیاری 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

یه مدت قبل عیدو تو تعطیلات حالم خیییلی بد بود و افسردگی گرفته بودم خانوادم بخاطر این گوه و گوه بازی‌اش ارتباطی قط کردن وکل خواهران مسافرت اینا بودن من کل تعطیلات با بچم تنها بودم چن تا از دوستام از شهرستان اومدن دیروز صبح تا غروب موندن منم با رضایت شوهرم باهاشون بیرون رفتم و به عنوان میزبان بردنشون یه رستوران تو طبیعت خارج از شهر بود یه کیلومتر فاصله داشت الان عکسارو نشونش دادم تو گوشیم با ذوق که ببین چه جاهایی رفتیم خیلی بهم خوش گذشت و اینا کلی فحش بارم کردو کتکم زد و به طور وحشیانه خفم کرد 

چرا زد عزیزم؟

یادمه چند سال پیش توی تاپیکی عین پست شما رو گذاشتم گفتم چرا زد بعد ریپلایم کردن گفتن نباید بپرسی داری از مرده طرفداری میکنی مجوز زدن ندید به مردا .تحت هیچ شرایطی مرد نباید بزنه .اصلا چرا پرسیدی چرا زده و ....🙄🙄🙄🤔

یادمه تا اخر تاپیک داشتم میگفتم من فقط میخواستم علتشو بدونم من کِی گفتم مرد مجازه بزنه؟

الان پستتو دیدم یاد اون خاطره ام افتادم

واقعا اینجا سرزمین عجایبه

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2706