2737
2739
بعدم مگه من چند بار نمایشگاه میزنم ؟نمیخوام وقتی تنهاییم صد تا کل بیاره جلو بقیه باید آبروم و می‌خری ...

خوبه برات گل بیاره جلو بقیه سبد سبد اما وقتی تنهایید باهات بد رفتاری کنه مورد داشتیم اینجوری

برو خداتو شکر کن گلم حالا گل بزرگ و کوچیک چه فرقی داره 

خیلی مسئله الکی بررگ کردی اصن چرا مردم باید شوهر و زندگیتو تحسین کنن مهم تو راضی باشی ازش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خجالت تورا بابت فقط یک شاخه گل اونم تو جمع از شوهرت که همه چشم شده بودن ببینن چی میاره کاملا درک میکنم ولی یه جورایی باید اول تفاهم پیدا کنید خیلی تفاهم ندارید باهم 

این مشکلات هستن که رشدت میدهد...
عزیزم میشه چند تا کتاب معرفی کنی

مردان مریخی زنان ونوسی (این عالیه که روحیات آقایون رو بشناسی ) 

زنان زیرک 

آنچه زنان درباره مردان نمی‌دانند

101 سوال که باید قبل از ازدواج می‌پرسیدم 

2742
نمی‌خوام برام ارزشی نداره خودم بگم   روز خواستگاری دو تا شاخه گل اورد بابام میخواست بگه ن ...

بیا اینم یادم رفت بنویسم

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐
2740
سیاست چیه بهش بگم مرسی یدونه آوردی ؟که دفعه بعدی باز یدونه بیاره انگار خیلی کار خوبی کرده 

اسی بهت حق میدم چون اگه ما بودیم و مناسبتی بود از هفته ی قبل تدارک میدیدیم حالا هم مدتی سرسنگین باش ولی خوبه بهش فهموندی ارزش تو بیشتر از یه شاخه گل، و باید بیشتر از اینا برات میورد...

الان تو قانع شدی اینهمه ادم بهت گفتن اشکال نداره؟تو هم قانع نشدی پس چ فرقیه بین تو و اون بنده خدا &n ...

اره چون اگه از رو بی اهمیتی و خساست یدونه خریده باشه باید بدونم منم کمتر انرژی بذارم براش 

2706