2737
2739
عنوان

امروز احساس بی کسیو فهمیدم وقتی زیر دست کتاب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 58 پست
خب ببین سوال بی جایی هست  چون کسی که دیونه است  علت نمیخواد گاهی سر یه لیوان آب. گاهی س ...

دیگه آدم یا نباید ماجرا رو بدونه یا باید کامل بدونه.سوال پرسیدن هیچ وقت عیب نیست .

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بره پزشکی قانونی اوضاع بهتر میشه  ؟ پزشکی قانونی در صورتی خوبه که دیگه قصد زندگی با اون ادم رو ...

پزشک قانونی پرونده درست میکنن براش حتی بدون اطلاع شوهرش.

میتونه این مدارک رو نگه داره روزی اگه بخواد جدا بشه خیلی بهش کمک میکنن این مدارک

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
بره پزشکی قانونی اوضاع بهتر میشه  ؟ پزشکی قانونی در صورتی خوبه که دیگه قصد زندگی با اون ادم رو ...

والا آشنای ما شکایت کرد از شوهرش شوهرش ۱۸۰ درجه تغییر کرد 

به جهنم لج کنه چی بدتر از این ک سیاه کبودش کنه؟

2742
یادمه چند سال پیش توی تاپیکی عین پست شما رو گذاشتم گفتم چرا زد بعد ریپلایم کردن گفتن نباید بپرسی دار ...

تو دنیای واقعی هم همینه عزیزم

ادم تکلیفش رو نمی دونه جامعه درحال گذار نه سنتی نه مدرن

هرکس فرهنگی داره

یکبار توی دانشگاه یک اقایی چوبدست داشت یک پاشون کوتاه بود من که دیدم گفتم: ادم باید خداردشکر کنه

یک عده ریختن سرم منظورت اینه خداراشکر کنی خودت سالمی؟؟؟؟

باخودم گفتم خداشفاتون بده. خداروشکر ماسالمیم یعنی خوبه اون مریضه!!!!

یعنی چی اخه؟ خداان شاء الله اون روهم شفابده!

خب نظر شما چیه؟ چکنه

کاری که روی خوش و زبون نرم‌میکنه هیچی نمیکنه 

ما تو خونه ی ادم هایی که کتک میخورن نیستیم بدونیم کامل چه اتفاقی افتاده قطعا که هر دو تو اون اتفاق مقصر بودن حالا یکی کمتر یکی بیشتر 

فقط درصد کمی از ادم ها که واقعا مشکل روانی دارن رو نمیشه با راه و روش درست مجاب کرد و به راه اورد 

بقیه رو میشه از راه درست  با روش های اصولی به راه اورد 

و به اصطلاح با پنبه سر برید 

هر ادمی نقطه ضعفی داره که راحت میشه از همون وارد شی هم تا مرز جنون پیش ببریش هم کاری کنی مثل موم تو دستت باشه حالا اینکه کدومو بخوای انتخاب کنی دیگه هنر دست خود ادمه 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
پزشک قانونی پرونده درست میکنن براش حتی بدون اطلاع شوهرش. میتونه این مدارک رو نگه داره روزی اگه بخوا ...

بله اگر واقعا انقدر عاقل باشن بدون اطلاع این کار رو انجام‌بدن بدون تو ساز و دهل کردن و اتو گرفتن و نگه دارن برای روز مبادا که خیلی کار خوبیه ولی اکثر ما زنها سیایت ندارم تا بریم پزشکی قانونی تا تقی به توقی بخوره هی بیانش میکنیم و میخوایم ازش برگ برنده بسازیم و مرد رو بیشتر میندازیم سر لج و بدتر به ضررخودمون تمامش میکنیم 

2738
کاری که روی خوش و زبون نرم‌میکنه هیچی نمیکنه  ما تو خونه ی ادم هایی که کتک میخورن نیستیم بدونی ...

عزیزم من باحرف شماموافقم

اما دست بلند کردم چه روی مرد چه روی زن توجیهی نداره

ادم عاقل حرف میزنه مشاور میره محیط رو ترک می کنه

عادی سازی خدای ناکرده به کسی چه مرد چه زن اسیب جبران ناپدیرمیزنه مثلا کسی یکدفعه چشمش رو ازدست میده

والا آشنای ما شکایت کرد از شوهرش شوهرش ۱۸۰ درجه تغییر کرد  به جهنم لج کنه چی بدتر از این ک سیا ...

شما دو نمیدونم اما من خودم نظرم اینه زندگی که بخواد با شکایت و به قول قدیمی ها آژان و آژان کشی پیش بره ارزشی نداره همیشه ته دل اون ادم تو ذهن اون ادم این کار طرف میمونه و یادش نمیره 

خدایی نکرده شوهر شما ازتون شکایت کنه براتون پلیس بیاره هیچ وقت از یادتون میره ؟ دیگه میتونید مثل سابق به اون ادم نگاه کنید؟ میتونید با کمال ارامش از سر دوستی ودوست داشتن با اون ادم زیر یک سقف زندگی کنید؟ هر بار نگاهش میکنید کارش یادتون نمیفته؟

بعدا ام الان کتک میخوره از سر بی کسی لج کنه طلاق بده میخواد اواره خونه ی کی بشه ؟ کسی رو ااره ره خونش 

من اصلا موافق کتک کاری نیستم فکر کنید میگم وایسیید کتک بخورید و کتاه بیاید میگم اگر راه رفتار با طرف مقابل رو بلد بشیم اصلا کار به کتک کاری نمیرسه 

اگر دیدیم طرف عصبانیه دو دقیقه کوتاه بیایم بعدا که اروم شد دلیل کار و رفتارش رو بپرسیم توضیح بخوایم ازش و توضیح بدیم درباره سو تفاهم ها  همین 

عزیزم من باحرف شماموافقم اما دست بلند کردم چه روی مرد چه روی زن توجیهی نداره ادم عاقل حرف میزنه مش ...

افرین دقیقا همینه 

چراباید مثل گلادیاتورها به جون هم بیفتیم هم خودمون اسیب میبینیم هم بچه هامون

من خودم کامل حس کردم این اوضاع رو 

وقتی دیدم طرف مقابلم عصبیه و خسته اس و ...جواب دادم اوضاع بدتر شده ولی وقتی دو دقیقه دندون رو جیگر گذاشتم بعدا تونستم با حرف زدن راحت مشکلم رو حل کنم 

تو اوضاع و احوال نا مناسب دامن زدن به اون اوضاع فقط شرایط رو بدتر میکنه 

حتی شده صددر صد حق با ما بوده ولی چون ندونستیم چطور رفتار کنیم و رفتار درست نشون ندادیم کامل مقصر جلوه داده شدیم 

کاری که روی خوش و زبون نرم‌میکنه هیچی نمیکنه  ما تو خونه ی ادم هایی که کتک میخورن نیستیم بدونی ...

شما ازدواج کردی؟ چند تا بچه داری؟

حس میکنم از رو کتاب حرف میزنی 

ذات آدم ها عوض نمیشه

شما ازدواج کردی؟ چند تا بچه داری؟ حس میکنم از رو کتاب حرف میزنی  ذات آدم ها عوض نمیشه

بله ازدواج کردم 

نزدیک سه دهه 

یه بچه دارم 

از رو تجربه هام گفتم وچیزی که خودم دقیقا با پوست و گوشتم حس کردم