2733
2739
عنوان

مشکلات عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 58 پست
حتی نمیتونم بهش اعتماد کنم که دوروز دیگه باز ولم نکنه بره ولی طلاق برام سخته از ایندم میترسم هم این ...

خب اینکه سخت باشه طبیعیه ولی فقط یه مدت کوتاهه بعدش تموم میشه ولی اگه بمونی باهاش تا آخر عمرت باید این سختی تحمل کنی 

فاقد ادب
به خدا زندگی سخت تر از این میشه برات منم تو عقد مشکلات زیادی داشتم گفتم درست میشه ولی بعد عروسی بدتر ...

به منم گفت میریم دادگاه تعیین تکلیف کنه که اختیار دار تو منم یا بابات بعد که مشخص شد منم از همونجا دستتو میگیرم میبرم خونم نه جشنی نه مراسمی

خانواده و فامیلاتم حق ندارن بیان خونه من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ کس مثل پدر ومادر برای آدم نمیشه ،شوهرت حتی اگر   بهتر ین مرددنیا هم باشه ،بازم نمیتون ...

علنا تو روم به بابام فحش میده

دیشب بهش گفتم من بدون خانوادم نمیتونم گفت پس میریم جدا میشیم😔

اسی باکره ای‌؟

اگه باکره باشی میتونی بعد طلاق کلا اسمشو از شناسنامت برداری انگار که هیچوقت ازدواج نکردی کلا مجرد بودی🤷‍♀️

البته من دقیق راجبش نمیدونم از یه مشاور حقوقی بپرس ببین جریانش چیه...

فاقد ادب
2728
چه پر توقع 😐 چطوری میخای به همچین آدمی اعتماد کنی و به درخواست‌های نامعقول بعدیش تن بدی ؟ بعد از او ...

دقیقا همینو بهش گفتم ولی نمیدونم چشه اصلا حرف تو گوشش نمیره اونا با هیچکس رفت امد ندازن با کل فامیلشون قهرن برعکس ما با فامیل خیلی صمیمی ایم

من نمیتونم مثل اونا باشم اونم راضی نمیشه که عین ادم زندگی کنیم

اسی باکره ای‌؟ اگه باکره باشی میتونی بعد طلاق کلا اسمشو از شناسنامت برداری انگار که هیچوقت ازدواج ن ...

اره باکره ام میتونم اسمشو پاک کنم ولی فراموش کردنش فوق العاده سخته برام با اینکه یه ماهه خیلی اذیتم کرده

علنا تو روم به بابام فحش میده دیشب بهش گفتم من بدون خانوادم نمیتونم گفت پس میریم جدا میشیم😔

بگو به جهنم برو ،بخدا هیچ کس به پدر ومادر نمیشه ،گول نخور من شوهر م خیلی آدم خوبیه ،ومشگلی ندارم ،ولی پشتم به خانوادم گرمه ،همین که احوالم رو می‌پرسن برام یدنیاارزش داره ،فکر اینکه یک روز نتونم ببینمشون خیلی سخته برام

اره باکره ام میتونم اسمشو پاک کنم ولی فراموش کردنش فوق العاده سخته برام با اینکه یه ماهه خیلی اذیتم ...

خب معلومه که اولش سخته کاملا طبیعیه...

به هرحال امیدوارم تصمیم درست رو بگیری گلم هر چی صلاحه اتفاق بیوفته برات❤️

فاقد ادب
2740
بگو به جهنم برو ،بخدا هیچ کس به پدر ومادر نمیشه ،گول نخور من شوهر م خیلی آدم خوبیه ،ومشگلی ندارم ،ول ...

من خیلی به خانوادم وابستم 

چجوری به بابام بگم خونه من نیا؟

چجوری هرجا میرم تو جمع فامیل تنها برم

اخه دلیلش اصلا منطقی نیست 

نمیدونم چه خاکی باید به سرم بریزم

دقیقا همینو بهش گفتم ولی نمیدونم چشه اصلا حرف تو گوشش نمیره اونا با هیچکس رفت امد ندازن با کل فامیلش ...

می‌دونی بعد زیر یک سقف رفتن با این آدم ممکن اولش فکر کنی با سیاست ،جنگ ، قهر یا هر چیزی میتونی تغییرش بدی بعد چند سال که اتفاقی نیفتاد از جنگیدن خسته میشی و چون بچه داری و دنبال آرامش کوتاه میای بعد میبینی موهات سفید شده و از درون پوچ شدی ! زندگی می‌کنی به ظاهر همه چی هم آروم ولی اونی که باخته شمایی چون از خودت گذشتی و تبدیل شدی به یک آدم کم حرف و خسته که فقط روزمرگی طی کرده و افسردگی نایی براش نذاشته 

حالت دوم هم اینه از همون اول اینقدر سعی کنید همو تغییر بدین هیچکدوم هم کوتاه نیایین و مدام در جنگ و دعوا حتی بچه دار شدین و دعواها کشدارتر و .....

ممکن هزار حالت باشه ولی اصلا یک درصد هم فکر نکن میتونی تغییرش بدی 😐🖐️

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

تاپیک قبلتو خوندم  اگه تصمیم بگیری با این روانی بری زیر یک سقف اونم  بدون حمایت خانواده و پدرمادر واقعا به عقل خودت باید شک کنی و بعدش هرچی پیش اومد نباید اعتراض کنی چون انتخاب فوق غلط خودت بوده

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
می‌دونی بعد زیر یک سقف رفتن با این آدم ممکن اولش فکر کنی با سیاست ،جنگ ، قهر یا هر چیزی میتونی تغییر ...

اره نمیشه تغییرش داد مگر اینکه همین الان از خر شیطون بیاد پایین زیر یه سقف فقط مشکلات سخت تر میشه و شدیدتر

من خیلی به خانوادم وابستم  چجوری به بابام بگم خونه من نیا؟ چجوری هرجا میرم تو جمع فامیل تنها ...

شاید این آدم ،آدم زندگی تو نیست 

پس اصرار به موندنش نکن 

همه حرفهای که زده رو به پدر ومادرت بگو 

قسمت تو جای دیگه اس با آدمی دیگه 

استرس نداشته باشه خدا. روشکر الان فهمیدی اخلاقشو،اگر چند وقت دیگه متوجه می‌شدی با یه بچه اونوقت  هیچ کاری  نمی‌تونستی بکنی

نکن 

نکن 

نکن 

بدبخت میشی 

جلو تو به خانوادت فحش میده اون موقع بچه هم داری کاری نمیتونی بکنی فقط تحقیر میشی

همین وسر الدنگ فردا یه بلا سرت بیاره اون موقع بابا کو؟ نیست

مامان کو؟ نیست 

مثل چی پشیمون میشی .

اون پسر یلاقبا نمیدونه اگه پدر مادرت نبودن تویی هم وجود نداشتی؟با مرد فحاش زندگی کنی جیگرت خون میشه 

2706