2737
2734

من نمیدونم ولی گویا اینجا چله حق‌شناس خیلی معروفه که من نمیدونم چیه😁

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

دعای معراج

سوره یاسین 

زیارت عاشورا 

ذکر یونسیه

باقیشم یادم نمیاد

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودت نتیجه دیدی ازشون من خیلی چله برداشتم ولی نشد

من اره

بازم میخوام انجام بدم ان‌شاءالله که نتیجه بگیرم 

بعدم ببین اگه همه کار کردی و نشده حتما حکمتی داره و به مصلحتت نیست

چون منم مورد بوده چله برداشتم و یسری مواقع نشده و بعدش شاید باورت نشه خداروشکر کردم که نشده

وقتی میخوای بخونی چله یا حالا نماز ها رو

باید طهارت کامل داشته باشی هم لباست هم مکانی که میخوای انجام بدی و بدنت

اگه کاشت ناخن داری حتما ریمو کن چون خود ناخن مصنوعی و کاشت و لاک مانع از غسل صحیح میشن

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
من اره بازم میخوام انجام بدم ان‌شاءالله که نتیجه بگیرم  بعدم ببین اگه همه کار کردی و نشده حتم ...

و توسل به ائمه هم یادت نره

من اره بازم میخوام انجام بدم ان‌شاءالله که نتیجه بگیرم  بعدم ببین اگه همه کار کردی و نشده حتم ...

همه کارای چله رو رعایت میکنم حتا برا بعضیاشون حجابم میگیرم و میخونم چله ی حشرم که میگفتند محاله حاجت نده برداشتم ولی هنوز اون چیزی که میخام نشده 

شما چقدر بعد اینکه چله تموم میشه حاجت میگیرید؟

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
2738
همه کارای چله رو رعایت میکنم حتا برا بعضیاشون حجابم میگیرم و میخونم چله ی حشرم که میگفتند محاله حاجت ...

خواهری بستگی داره یه وقت میبینی یه مدت طولانی بعد چله یه وقت میبینی وسط چله یه وقت میبینی به محض تموم شدن

برو در خونه حضرت ابالفضل 🥺😍😭 من خواب حرمشونو دیدم از کسی تعبیر خوابمو پرسیدم گفت احتمالا خیلی زود به حاجتت میرسی

همه کارای چله رو رعایت میکنم حتا برا بعضیاشون حجابم میگیرم و میخونم چله ی حشرم که میگفتند محاله حاجت ...

ببین فقط برا چله حجاب میکنی یا همیشه بیرون رفتن هم پوشش کامل داری؟

اره تا حدودی کامله شاید یزره جلوی موهام معلوم باشه

خب ببین همون تار موهات هم بپوشون 

یکاری کن که خدا عاشقت بشه و توجه ویژه کنه بهت

نمازتو سر وقت بخون

سعی کن اگه دلی رو شکستی بدست بیاری اگر گناهی کردی مثلا چت با نامحرم و اینها ترک گناه گن ....

و الان خواهری وقت ندارم ولی خودت بشو اونی که خدا دوست داره

قرآن هم زیاد بخون

تاحالا با امام زمان حرف زدی؟ اگه نزدی حرف بزن ایشونم خیلییی آروم میکنه حالتو

دیگع یسری ختم هست برای مادر امام زمان اونا رو هم انجام بده

ببخشید طولانی شد دیگه😅😂