2737
2739

من نزدیک سه سال با یه اقای بودم و اون دیوانه وار عاشقم بود متاسفانه من یه کارای کردم که دل این اقارو زد..چون فکر میکردم دوستم داره و همیشه هست خیلی کارای که دوست نداشت میگردم هربار که قهر نیکردیم از همه جا بلاک میکردم و فحش خانواده بهش میدادم با اینک مقصر بودم و این اقا بازم میومد جلو..ازم زده شد الان جلوش زجه میزنم گریه میکنم که پشیمونم بیا درستش کنیم حتی براش مهم نیست و میخنده 

منو توی بلاتکلیفی گذاشته سه روزه هربار بهش میگم بیا تکلیف منو روشن کن میگه فردا .. فردا میگه حوصله ندارم بدظر بعدش میگه شب سه روز هی اینجوری عقب میندازش داره عذابم میده داره آبم میکنه انقدری حالم بد بود که رفتم زیر سرم مادرم فهمید زنگ زده به پسره بهش گفت این چه کاریه با دخترم میکنی تکلیفشو روشن کن گفت باشه باشه و بازم خبری نشد..

دیگه هیچ حسی بهم نداره چیکار کنم جایگاه قبلو پیدا کنم؟هربار من زنگ زدم بهش و اصلا براش مهم نیست

من میخوام مثل قبل بشه مثل قبل عاشقم بشه من تازه فهمیدم چقدر دوستش دارم برم پیش دعانویس؟اعتقاد دارید؟

یا برم پیش دعوانویس بگم از سرم بیرونش کن یا بگم عاشقم کن چیکار کنم چه رفتاری بکنم نمیتونم توورخدا کمکم کنید

انسان مثل سایه ای بری دنبالش اینجوری میشه خودت رو حفظ کن 

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط میتونم اینو بگم ارزش نداره بخاطر اعصابت میگم چون خودم کشیدم 

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

بهش فوحش خانواده میدادی؟🫣🫣🫣😑یاحسین من اگ بودم از زندگیم بیرونت میکردم.. هیچ عزت و احترامی نزاشتی

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
2740

چقدر منی تو با این تفاوت که من مثل تو وقتی سرد میشد از کارام التماس و گریه نمیکردم بی تفاوت بودم خودش بر میگشت عاشقت بود چون از علاقه تو مطمئن نبود  الان مطمئن شده 

طرف مقابلتم عین شوهر منته بی تفاوت باش خودش دوباره مثل قبل به پات میوفته

اشتباهتون همینه که فکر میکنید طرف جایی نمیره و همیشه هست 

منم مثل همین آقا دارم میذارم کنار آدمی که همچین فکری راجبم میکرد 😒

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2706