2733
2734

اسی پستمو خوندی ولی ناشکری نمیکنم برا دختری ک خدا بهم داده ها. تصمیم گرفتیم و اوردیم و خداروشکر ک صحیح و سالمه و از خدا میخوام همینطور صحیح و سالم و ایضا صولح نگهش داره.. اما برا دیگران گفتم ک قبل از ازدواج تصمیم بگیرن ک بچه میخوان یا ن. من اگه میدونستم بچه داری چ سخته قبل از ازدواج درموردش توافق میکردم ک بچه نیارم. 

بله دوتا دارم با اینکه همه وجودمن ولی بشدت پشیمونم از بدنیا آوردنشون اونم تو این کشور بی درو پیکر

اهان از نظر اقتصادی و اجتماعی گفتین. بخاطر همون هم بچه محدود به یکی دو تا شد. ولی خب با همه این تفاسیر بچه باید باشه وگرنه زندگی معنای واقعیش رو پیدا نمیکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکی دارم ولی دیگه نمیارم همون یکی بسته دیگه ارزش نداره...این یکی هپ شاید عقل الانمو اون موقع داشتم نمیاوردم

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2742
نه . مامانتو ببین جواب بده. چنتا بچه اید؟ روزی چقدر حرص میخوره؟ چندبار صداش بالا میره چندبار اعص ...

نا امید کردی استارتر رو 😁😁

من همیشه میگم که طبیعت برای بقا نسل خیلی قشنگ انسان رو گول میزنه! 

این مثالی که شما زدین مثل یک سیکلی تکرار میشه و از نسلی به نسل دیگه تجربه اش میکنن. با اینکه میدونیم سختی هاش رو اما همون طبیعیه کار خودش رو میکنه و انسان رو فریب میده! مهر و عطوفت مادری و حتی پدری در دل انسان قرار میده و وادارت میکنه به بقای نسل 

2738

با اینک ی بچه شیطون دارم ک روانی شدیم ولی اره می ارزید 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
نه . مامانتو ببین جواب بده. چنتا بچه اید؟ روزی چقدر حرص میخوره؟ چندبار صداش بالا میره چندبار اعص ...

عزیز من!

یکم آرومتر همه دنیا فدای یه لحظه بغل کردن بچه ها همه آدما گاهی کم میارن داد میکشن عصبانی میشن ولی 

یه خاطره برات بگم! یه روز بازار بودم از یه لباس خوشم اومد یه لحظه اشک به چشمم حمله کردکه چرا ما اینطوری نپوشیدیم ولی بعدش دیدم واقعامن اون لباسو تن دخترخودم ببینمم همونقدربلکم بیشترلذت ببرم 

بچه ها عشقن حتی اگه دلتو حسابی بشکنن من الان دراون لحظه دلشکستگیما اینومیگم

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش

مادر بی شیر  چه خوبی دارد .

مادر شیرده  خوبه😃😄😃

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
خوشبختانه دنیا صاحب داره و قرار نیست آدمهای خودخواه سرنوشت نهایی ش رو تعیین کنن

اوضاع که بهتر نشد هیچی داره بدتر میشه شما خودت راضی هستی از وجودت تو این دنیا؟ هرموقع نبودی پس به فکر زیاد کردن بشر نباش 

2706