2737
2734

آره الان اگه نبود دق میکردم ..همه کسم شده مونس اونه ..با تمام سختی ها عاشقشم و الان تازه خوابیده برم بخوابم تا بیدار نشده ... التماس دعا 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من خیلی وحشی ام  زودم باردار شدم خیلی زووود   یه چند سال اگر منتظر بچه میبودم شاید  بیشتر قدر میدونستم  همین امروز صبح تولدشم هست 🍂🤦‍♀️ زدم تو سرش  بخاطر ک لنگه کفششو پیدا نمیکرد کلی بد و بیراهم گفتم بش  

اخه دیشبم تا ۱۲ بیدار بود  نمیخوابید صبحم ب زور بیدار میشه ولی کلا خودم یه مادر اشغال میدونم   خدا مرگ بده منو 😑🖤🙏

2731
هرکس ی نظری داره. بچه دار شدن فروختن جوونیه دیگه

بلاخره برا به دست آوردن این حس قشنگ و این شرایط جدید باید یکسری چیزها رو از دست بدیم. منم راستش فک نکنم دیگه بخوام بچه دار بشم ولی خیلی خوشحالم که مادر شدن رو تجربه کردم. خیلی حس خاصیه.

خیلی سخته . مسئولیت زیادی داره . تا چهارسالگی خواب و استراحت کم میشه وقت رسیدگی به خودت و ورزش رو نداری البته من شاغلم هستم . ولی یه حس شیرینی داره که با هیچ چیز قابل مقایسه نیست 😍. وقتی باهات حرف میزنه تمام خستگی و غم های دنیا یادت میره . انگیزه میده واسه زندگی 

2740

من به شدت آدم منظم و با برنامه ای بودم، به بچه اول مثل پروژه نگاه کردم گفتم باید باشه. ولی بعدش توی دریای از عشق قرار گرفتم. توی دریا باید شنا بلد باشی! یا اینکه یکی بیاد سوار قایقت کنه. سخت بود ولی لذت بردم.

دومی رو با عشق خواستم. بزرگ کردن دوتا کوچولو با فاصله سنی کم چالش زیادی داشت ولی بسیار شیرین بود. پوستم کنده شد رسما!

دروغ چرا دلم میخواد یکی دیگه هم بیارم. دلم دختر هم میخواد. ولی میدونم بچه سوم یعنی پایان تمام آرزوهای کاری.

کاش زودتر بچه میاوردم. یا زودتر ازدواج میکردم، یا ۱۲۰ سال عمر با کیفیت داشتم :)))

من یکی دارم ولی دیگه نمیارم همون یکی بسته دیگه ارزش نداره...این یکی هپ شاید عقل الانمو اون موقع داشت ...

منم یکی دارم دیگه نمیارم،همه میگن یکی بیار در آینده اون بچه تنها میمونه  و......، ولی نه جونشو دارم نه تو این اوضاع اقتصادی.... اصلا صلاح نیست. میگم خودش ازدواج میکنه از تنهایی درمیاد

2706