2733
2734

اشکال نداره عزیزم.

طبیعیه

علائم کم و زیاد میشه یا کلن قطع میشه

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
طبیعیه هر کی یه زمانی قطع میشه تازه معلوم نیست دوباره فردا بیاد بعضی ها تا ۴ ماه بعضی ها تا ۸ ماه ...

سربچه قبلیم اينجوری نبودم بنظرت به جنسیت بچه رفتی داره یانه خیلی نگرانم 

سربچه قبلیم اينجوری نبودم بنظرت به جنسیت بچه رفتی داره یانه خیلی نگرانم 

هر بارداری یه تجربه خاص داره. سونو قلب رفتید؟

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2740

طبیعیه عزیزم

برا منم دعا کن🥲

امضامو بخون🥺

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
اخ عزیزم  انشاالله بهش برسی خودم ۱۲ سال چشیدم بچه دار نشدنو میدونم چقدر سخته .... ولی به خد ...

عزیزم مرسی از مهربونیت

من یه دختر دارم ولی سر اونم یکسال خورده ای طول کشید

ای وی اف کردی شما؟اولین بار جواب داد؟زنداداش منم مث شما چندید ساله منتظره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
من ۲ بار iui کردم نگرفت  بعدش ۳ بار ivf کردم که نشد  ivf بعدی به لطف خدا شد  ۲ قلو ...

خدا رو شکر عزیزم خدا حفظشون کنه

بیشتر از من برا زنداداشم دعا کن 

اون سالها زیادیه منتظره 

دعا کن یا خودش باردار بشه یا اینه درمان و شروع کرد سریع جواب ببگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706