2733
2739
عنوان

اجاره خونه برای عروس خاله

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 68 پست
بببن این حرفاتونو میگید دقیقا خالم همینو میگفت بعدم ناراحت بود چرا عروس طلا فروخته مگه مجبور بودن ا ...

خاله حق داره اونم مادره ، پسرخاله وقتی با مادرزن میشینه مشورت میکنه مادرش هم حق داره طرف مشورت بشه و اطلاع داشته باشه

به خاله بگو تو هم حواست باشه بعد این حرفی زدن بگو مگه منو ادم حساب کردین مشورت کردین که الان ازم انتظار دارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عروس خالت تعطیله ولشون کن

خودتو عذاب نده و از عروس خالت و شوهرش دوری کن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
خاله حق داره اونم مادره ، پسرخاله وقتی با مادرزن میشینه مشورت میکنه مادرش هم حق داره طرف مشورت بشه و ...

اره تنها مشکلش همینه میگه منو حساب نمیکنن میره اونجا برای همه چیز تصمیمها گرفته میشه میان یهو خبر میدن فقط

میگفت من از خدامه زودتر برن ولی نمیدونه این کارو کرده از فرداذفشار میارن که عروسی بگیر و خودش تحقیر میشه که طلای زنشم دادن بهش چراصبر نکرده و طلای زن عقدیشو فروخته

منم البته دلداری دادم گفتم گفتنیا رو گفتی وقتی کار خودشو میکنه ولش کن دیگه خودش میدونه

باید بهش بگم خودتو ننداز وسط حرفت میفته زنین کوچیک میشی با این سن ،حالا که حساب کتابش بامادرخانم و پدرخانمشه بذار با همونا باشه

عروس خالت تعطیله ولشون کن خودتو عذاب نده و از عروس خالت و شوهرش دوری کن

من عاشق خالمم وگرنه اون دو نفر خودشون برای خودشون تصمیم بگیرن بد و خوب باخودشونه 

خالم حس حقارت پیدا کرده

فک کن مادر باشی  پسرت بره خونه خانمش اینا اونجا ببرن بدوزن و بیان خبر بدن 

وگرنه جز و وز زدن برای کسی که نمیخواد حرفتو بشنوه بیخوده بهتره خودش تجربه کنه

بببن این حرفاتونو میگید دقیقا خالم همینو میگفت بعدم ناراحت بود چرا عروس طلا فروخته مگه مجبور بودن ا ...

اشتباه کردن بعدا خود عروس پشیمون میشه

از همین اول یکم ادم لذت ببره از طلاهاش بعد شروع کنن ب فروختن

اشتباه کرده با خانواده عروس بسته انگار بی مادره. یجوری باید ب پسرخاله ت بفهمونین ولی با ادب ترین مدل که نره سمت خانواده زنش و برنگرده و بگه برای اینکه حمایت نکنین دارین منو فراری میدین از پیش خودتون

2740
اره تنها مشکلش همینه میگه منو حساب نمیکنن میره اونجا برای همه چیز تصمیمها گرفته میشه میان یهو خبر می ...

بیا بچه بزرگ کن 🙁

منم دلم گرفت 😪

پسرخاله ت مدل داداشای منه 

برعکس شوهرم 

ای خدا 

یعنی همه تصمیم خاله خانباجی خانواده شوهرم گرفتن 

عوضی های احمق 

نمیبخشمشون 

لعنتی ها تو همه چی کم گذاشتن 

بعد هم هزار توقع 

هیچ کاری که نکردن 

مرتب ارد میدادن 

کاتم راحت

اشتباه کردن بعدا خود عروس پشیمون میشه از همین اول یکم ادم لذت ببره از طلاهاش بعد شروع کنن ب فروختن ...

اونم خیلی پسر سادیه

خیییلی ساده

چون اگر متوجه بود تکی نمیرفت  با اونا ببنده

من عاشق خالمم وگرنه اون دو نفر خودشون برای خودشون تصمیم بگیرن بد و خوب باخودشونه  خالم حس حقار ...

وقتی ایشون توقع داره ناراحت کننده هس 

ولی بابا مامان من مخصوصا بابام عین خیالش نبود هیچیها

انگار دختر همسایه 

من عاشق خالمم وگرنه اون دو نفر خودشون برای خودشون تصمیم بگیرن بد و خوب باخودشونه  خالم حس حقار ...

نگا من تازه عروسم برا جلوگیری از این چیزا باید خاله ت زنگ بزنه بگه این موارد مشترک رو لطفا بیاین دوخانواده باهم بشینیم حرف بزنیم(حداقل با تماس باید مشورت میکردن) و در تمام حرف زدن باید محکم و بااعتماد بنفس باشه چون اونا اشتباه کردن

و بگه درست نبوده تنها این کارو کردین من خودم کمک میکردم و یکم درمورد تایم و اینا حرف میزدیم فکرامون رو هم میزاشتیم عروسم طلاهاش هیچ نمیشد الان برای منم احساس بدی داره طلاهاشو اون نباید بفروشه پسر منه ک باید خونه فراهم کنه و اونم وقتی وسایل اماده شد 

وقتی ایشون توقع داره ناراحت کننده هس  ولی بابا مامان من مخصوصا بابام عین خیالش نبود هیچیها ان ...

منم ی روزمادرشوهر بشم کلا ببینم وسرم محلم نمیده حسابنثم نمیکنه بجار حرص زدن ول میکنم خودش هرتصمیمی میخواد بگیره

نمیدونم شایدم هنوز مادر نشدم نمیفهمم ی مادر چیجوره

بیا بچه بزرگ کن 🙁 منم دلم گرفت 😪 پسرخاله ت مدل داداشای منه  برعکس شوهرم  ای خدا  ...

الان همسرم اینقدر پشیمون ه

هرچی میشه میگه گذشت از این به بعد حرف تو

ولی تمام زندگی مشترک به رسم و رسوم اولش هس 

حالا چه تصمیمی مرغ بخریم چندکیلو 

گوشت از کجا بخریم🥴🥺😂🤣

2706