2733
2734
عنوان

مرتیکه،بیایین بگم چی شده

432 بازدید | 26 پست

من و مامانم رفتیم امروز خرید کنیم از یه مغازه 

خیلیم مشتری بود و چند تا هم کار کن اونجا بودن

بعد منم از خودم تعریف نمیکنم ولی خیلی خوش برورو و...😎😄🙂🤷‍♀️

بعد اونجا همش منو نگاه میکردن از کارکنانشون و همش دید میزدن

من اول اهمیت ندادم؛بعد دیدم صاحب کارشون اومده جلوم بِرو بِر داره نگاه میکنه چشاش داشت درمیومد کثافت...

بعد که مشتریاشون کم شد،مغازه خلوت شد(اینم بگم من یکی از اعضای خانواده ام داخل خرید داشت من بیرون بودم)اومد یه برگه بهم داد داخلش شماره بود

چشام ۱۰۰ تا شد

من رفتم داد زدم سرشو و بحث کردم باهاشون

ولی صاحب کارشون بیرون نیومد

*میگم فکر کنم کار صاحبکارست ها؟؟؟

خوب کاری کردم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من بودم میگفتم ممنون مال خودتون😁😄

بی صدا اومده یه شماره بهت داده دیگه داد زدن نداره که یا نمیگرفتی یا  پاره میکردی مینداختی آشغالی 

اگه میخوای هیچوقت صدای شکستن قلبتو نشنوی، هیچوقت به به  کسی  اعتماد صد درصد نکن، همه چیز از همه کس برمیاد آدما عوض میشن...😪🌹
2738

بنظرم نیازی نبود چیزی بگی فقه شماره رو مینداختی 

منم همچی چیزی پیش اومد تو پاساژ 

پسره شمارشو گذاش تو جیب بغل کولم دسش گیر کرد واای😂😂😂همه دیدن دسشو یهو کشید رف شمارت رو دراوردم پاره کردم انداختم

بگفتا دل ز مهرش کی کنی پاک   بگفتا آنگه ک باشم خفتع در خاک ❤👫🏻
کجا زندگی میکنید که مثل قدیما پسرا با ی نگاه شماره میدن

چقدر کامنتت حس منفی میده درسته حالا استارتر. گفت از خودم تعریف نمیکنم و کرد ولی شما نکوبش که😁

اگه میخوای هیچوقت صدای شکستن قلبتو نشنوی، هیچوقت به به  کسی  اعتماد صد درصد نکن، همه چیز از همه کس برمیاد آدما عوض میشن...😪🌹
ما جردن

چ جالب.من فک میکردم حالا شاید ی شهرستان کوچیکه .چون واقعا همچین موردی سالهاست ن دیدم ن شنیدم.چون میری بیرون ماشالله همه دخترا خوشگل دختر زشت اصلا نیس واسه همین تعجب کردم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706