2733
2739
عنوان

یکی بیاد منو بکنه نصیحتت

| مشاهده متن کامل بحث + 2240 بازدید | 160 پست
خیلیا میگن در جنگیم با خانواده از خانواده ناراضین من منظورم اونطور نیس😂 خیلی خیلیی خیلی هم بابام ه ...

چی بگم والا

اخه وقتی شب و روز کنار خانواده زندگی میکنیم اون بحث و دلخوریه تا حدوودی طبیعیه

بخدا اگر قرار بود با رفیقامون زندگی کنیم،بدتر از این باهاشون جنگ میکردیم😂

واسه کنکور حق داری واقعا،ایشالا تموم میشه راحت میشیم هممون🙃

اوناهم درکت میکنن

واسه مستقل شدنم ایشالا ما تلاشمونو میکنیم،خداعم به دلمون نگاه میکنه

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن آخه میدونی  من همیشه با این کارام خیلی چیزارو از دست دادم  خیلی فرصتارو خیلی از ...

ببین میفهمم تو میدونی مشکل چیه ولی نمیخوای تغییر کنی حس میکنی برا تغییر دیره بخدا ۸۰ سالتم باشه برای تغییر دیر نیست تو که ۲۰ سالته 

تو هم برا کنکور میخونی کردستانی؟ اسمت چیه راستی😂

هی بدبختی اره😂🥲

این اسممو اونموقه گذاشتم دیگ نشد عوضش کنم😂

اسمم مهدیه هستش

حالا هنوز نهاییم پیش رومه...

اسم تو چیه؟

2731
چی بگم والا اخه وقتی شب و روز کنار خانواده زندگی میکنیم اون بحث و دلخوریه تا حدوودی طبیعیه بخدا اگ ...

اره والا زندگی با رفقا هم تا یه هفته اوکیه با این شرایط زندگی و فشار روانی که همه دارن همه باید تنهایی زندگی کنن تا با کسی جنگشون نشه😂

مرسی 🥲 بازم حالم بهتر شد🥲🫂 واقعا قابلیت تراپیست شدنو داری

خدارو شکر😍

نبابا در اون حدم نیستم خیلی جاها تو کار خودم میمونم😂

اره والا زندگی با رفقا هم تا یه هفته اوکیه با این شرایط زندگی و فشار روانی که همه دارن همه باید تنها ...

موافقم باهات😂دوری و دوستی😝

چی بگم والا اخه وقتی شب و روز کنار خانواده زندگی میکنیم اون بحث و دلخوریه تا حدوودی طبیعیه بخدا اگ ...

انشالله بعضی وقتا میگم اقیانوس شناسی دورغوز آبادم قبول شدم میرم فقط دیگه پشت نمونم بعد به خودم میامو میگم حیفه واقعا 

بعضی وقتا همه شب و روزم میشه حسرت چرا از دهم شروع نکردم چرا از دوازدهم شروع نکردم اصلا چرا وقتی میدونستم میمونم پشت از تابستون شروع نکردم و...

کلی حسرت دیگه

ولی اگه با این فکرا بگذرونم سال دیگه برا این روزامم حسرت میخورم

2740
هی بدبختی اره😂🥲 این اسممو اونموقه گذاشتم دیگ نشد عوضش کنم😂 اسمم مهدیه هستش حالا هنوز نهاییم پی ...

خوشبختم مهدیه اسم به این قشنگی چرا عوض کنی اصالتو نشون میده قشنگ 

من فاطمه ام

خوشبختم مهدیه اسم به این قشنگی چرا عوض کنی اصالتو نشون میده قشنگ  من فاطمه ام

نه کوردستانیو میگم مهدیه رو خودمم خوشم میاد😂

به به فاطمه🥹قدر اسمتو بدون حرمتشو نگه دار😍

خوشبختم منم عزیزم♥️

انشالله بعضی وقتا میگم اقیانوس شناسی دورغوز آبادم قبول شدم میرم فقط دیگه پشت نمونم بعد به خودم میامو ...

رشتت تجربیه؟اگر تجربی هستی فرهنگیان راحت برت میدارن،چون همه معلمیا از انسانی هستن،تجربیو رو هوا برمیدارن حتی با ۲۰ هزار ۳۰ هزار

نبابا دهم چخبره

هیچوقت دیر نیست

تو حتی اگر از اسفندم شروع کنی بخونی،اگر کیفیت داشته باشه خوندنت برنده ای

حالا امسال ک فعلا ندادی،شاید یچیز خوب اوردی😍

انسانی اره🥲

چه خوبب موفق باشی🩵

خب خداروشکر بچسب همین امسال تمومش کن پشت کنکور موندن بدترین حسه ممکنه ببین اینه وضعیت اگه قوی باشی خیلیی سختته برات ولی میخونی اگه ضعیف باشی عین من نزدیک عید تسمه پاره میکنی فقط استرس میکشم اصلا دلم نمی‌کشه درس بخونم

2706