2733
2734
عنوان

کسی از لرستان هس؟

92 بازدید | 16 پست

درود چجوریه؟ برای زندگی ،از همه نظر مخصوصا امکانات(پاساژ،درمانی،فرهنگ و اشتغال 

مثلا کسی ک اطراف اصفهان باشه میتونه اونجا زندگی کنه و کنار بیاد؟ فقط میدونم طبیعتش قشنگه 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

من از لرا میترسم 

نمیدونم چرا 😂😐

ولی من به خودم که اومدم دیدم خیلی وقته رفتم؛ از آدما و همه جا دست کشیدم و فقط خودمو برای خودم نگه داشتم و با وجود هر کمبودی میتونم بگم الان روحم آرومه🌱!)             فرنازهَسـدم💛
من از لرا میترسم  نمیدونم چرا 😂😐

خیلییی مهربونن و ساده

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از لرا میترسم  نمیدونم چرا 😂😐

اره خب تا حالا هرکی رفته خوردنش باید بترسی☹️

درخودش پیروزے را دیده بود                                                                          براے همین اصرار بہ بازے داشت
2742

شهر کوچیکیه همینو میدونم☺️زندگی هرجایی سختیای خودشو داره

درخودش پیروزے را دیده بود                                                                          براے همین اصرار بہ بازے داشت
اره خب تا حالا هرکی رفته خوردنش باید بترسی☹️

ی دوست لر داشتم خیلی وحشی بود از این لحاظ میگم 

ولی من به خودم که اومدم دیدم خیلی وقته رفتم؛ از آدما و همه جا دست کشیدم و فقط خودمو برای خودم نگه داشتم و با وجود هر کمبودی میتونم بگم الان روحم آرومه🌱!)             فرنازهَسـدم💛
2740

اطلاعی از اونجا ندارم عزیزم

اما مناطقی که لرها میشینن مهربونی و سادگی جریان داره(فقط یکمی زود جوشیم ما🙈که خودم فک میکنم بخاطر آب و هوای سرد و کوهستانیه)

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
ی دوست لر داشتم خیلی وحشی بود از این لحاظ میگم 

عجب 😐

ی شهر سرسبز و مردمانی مهربان و میهمان نواز امکانات در حد ی شهرستان کوچیک بد نیست 

جای پیشرفت هس؟ باشگاه خوب و پیشرفته؟ پاساژ شیک و گرون؟

جای پیشرفت هس؟ باشگاه خوب و پیشرفته؟ پاساژ شیک و گرون؟

شما اگه برات فرقی نمیکنه چرا بروجرد رو برای زندگی انتخاب نمیکنی؟ فکر کنم فقط نیم ساعت فاصله داره حتی اگه محل کار شوهرتون درود باشه.

فکر کن انگار تو اصفهان نیم ساعت تو ترافیکی.

اصلا امکاناتش از هر لحاظ قابل مقایسه نیست بخصوص اگه بیشتر از یکی دو سال بخواهید بمونید

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
شما اگه برات فرقی نمیکنه چرا بروجرد رو برای زندگی انتخاب نمیکنی؟ فکر کنم فقط نیم ساعت فاصله داره حتی ...

خواستگارم از درود هس و کارش اونجاس ومن شناختی ندارم ،احتمالا جواب منفی باشه ولی  پرسیدم چرا نرفتی مرکز استان میگف از خرم آباد بهتره راست و دروغ نمیدونم

خواستگارم از درود هس و کارش اونجاس ومن شناختی ندارم ،احتمالا جواب منفی باشه ولی  پرسیدم چرا نرف ...

اینکه مسخره کرده.

اگه وطنش هم که دیگه حرفی نمیمونه. گفتم شاید اصفهانی باشه مثل شما.

ولی بروجرد آنقدر پیشرفت داشته که مردمش معتقدن باید به جای خرم آباد میشد مرکز استان

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
اینکه مسخره کرده. اگه وطنش هم که دیگه حرفی نمیمونه. گفتم شاید اصفهانی باشه مثل شما. ولی بروجرد آنق ...

اره یه آدم زبون باز و بلوف زنیه ولی اینک از یه شهرستان انقد تعریف می‌کرد هنگ کردم

2706