2733
2734
عنوان

یکی بیاد منو بکنه نصیحتت

| مشاهده متن کامل بحث + 2245 بازدید | 160 پست
نه کوردستانیو میگم مهدیه رو خودمم خوشم میاد😂 به به فاطمه🥹قدر اسمتو بدون حرمتشو نگه دار😍 خوشبختم ...

هردوش قشنگه 🥹

واقعا به حرمت حضرت فاطمه و اسم ایشون خیلی جاها جلوی گناهو میگیرم

اما خب بازم گناه فراوونه

تواوج گریه زدم زیرخنده

انشاالله همیشه خندون باشید،،، ولی دیدی استارتر چجوری بهم توهین کرد؟، منی که 12 سال ازش بزرگترم، بخدا من خودم اگه طرف 1 ماه هم ازم بزرگتر باشه، حواسم هست که چیزی بهش نگم که بی احترامی بشه، ولی این دختر ناراحتم کرد

آقا هستم🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رشتت تجربیه؟اگر تجربی هستی فرهنگیان راحت برت میدارن،چون همه معلمیا از انسانی هستن،تجربیو رو هوا برمی ...

فکر کردم به همه رشته ولی با کارمندی نمیتونم کنار بیام حقیقتا امسال اینقدر سختش کردن دوسم داشته باشی باید صد خوان رستم رد کنی بهش برسی😂

عاشق کشف کردن یچیز جدیدم یا کسب و کار راه انداختن برای همین انتخاب اولم داروسازیه به فیزیوتراپی هم فکر کردم ولی پایم برا این دوتا واقعا ضعیفه

شاید آزمایشگاه و میکروبیولوژی این چیزا هم بتونم بیارم ولی کار نداره خب علاقه بدون درآمدم که نمیشه برا همون فعلا رو امتحانا زوم کردم تابستونم نمیخوام منتظر جواب بمونم میخونم برا سال بعد شد چه خوب نشد تابستونم سوخت نشه

انشاالله همیشه خندون باشید،،، ولی دیدی استارتر چجوری بهم توهین کرد؟، منی که 12 سال ازش بزرگترم، بخدا ...

به دل نگیرید سنتونو که نمیفهمیم تو سایت شما توسایتی که اکثرا خانومن و منتظر دعوا (یکیش خود من😂) میگید آقایید و یه حرف جنسیت زده می‌زنید خب معلومه میپریم بهتون

حرفتون بد نبودا تو این موقعیت بده

2742
به دل نگیرید سنتونو که نمیفهمیم تو سایت شما توسایتی که اکثرا خانومن و منتظر دعوا (یکیش خود من😂) میگ ...

من آدم شوخی هستم، هیچکی ناراحتیمو نمیبینه، ولی از درون خودم خیلی ناراحت میشم،، توی اسم پروفایلم نوشتم 31،،،الانم 32 هستم، چطور نمیدونه چند سالمه،، بهم میگه تو نی نی چرت و پرت میگی، در حالی که من واسه این اومدم توی سایت، که از جنس مؤنث بیشتر چیز حالیم بشه، منی که با هیچ دختری ارتباط نداشتم، اینجا میتونم یاد بگیرم، واقعا که خیلی جوونن 

آقا هستم🙂
چه خوبب موفق باشی🩵 خب خداروشکر بچسب همین امسال تمومش کن پشت کنکور موندن بدترین حسه ممکنه ببین اینه ...

من اصنن نخوندم برای کنکور،فقط دو هفته...😂

تمرکزم روی نهاییمه ک ایشالله خوب بدم،فوقش یسال میمونم

درسم بد نیست اما خودم میدونم فرهنگیان نمیارم...

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂
هردوش قشنگه 🥹 واقعا به حرمت حضرت فاطمه و اسم ایشون خیلی جاها جلوی گناهو میگیرم اما خب بازم گناه ف ...

♥️فدات

صاحب همچین اسمی بایدم مراقب خودش باشه😍🥲

اره واقعا خدا خودش مراقبمون باشه

2738
فکر کردم به همه رشته ولی با کارمندی نمیتونم کنار بیام حقیقتا امسال اینقدر سختش کردن دوسم داشته باشی ...

ن اتفاقا فرهنگیانو راحت کردن

۳۰ هزار نیرو برمیدارن

خوبی فرهنگیان اینه حقوق داری از اول،۴ سال هم درس چنان سختی نداری و میتونی یچیز دیگم یاد بگیری

ععع ترمیم معدل هم شرکت کردی؟😍

من آدم شوخی هستم، هیچکی ناراحتیمو نمیبینه، ولی از درون خودم خیلی ناراحت میشم،، توی اسم پروفایلم نوشت ...

اوو راست میگید من اول فکر کردم اون عدد خاصیه یا دوسش دارین گذاشتید 

شرمنده منم فکر کنم یه همچین حرفی زدم تو همین تاپیک منظورتونو اشتباه گرفتم

من اصنن نخوندم برای کنکور،فقط دو هفته...😂 تمرکزم روی نهاییمه ک ایشالله خوب بدم،فوقش یسال میمونم د ...

با پایه متوسط و ساعت مطالعه بالا میشه ها !!! 

الان اصلا به پشت موندن فکر نکن 

انشالله که میشه ❤️

ن اتفاقا فرهنگیانو راحت کردن ۳۰ هزار نیرو برمیدارن خوبی فرهنگیان اینه حقوق داری از اول،۴ سال هم در ...

خدایی ۳۰ هزارررر؟؟

اینقدر گفتن معلم کم داریم معلم کم داریم از اونور بوم دارن میوفتن دوسه سال دیگه فرهنگیانم بیکار میشه😵‍💫

اتفاقا کار با بچه ابتدایی هارو خیلی دوس دارم اما فعلا کلی ذوق دارم از مدرسه رها شدم معلم شم باید دوباره سی سال ۷ صبح برم مدرسه😐😂💔

کنکورش برا تجربیا جدا شده فکر کنم برای شما هم همینطوره اره؟

بنظرم معلمی و وکالت و پزشکی و چند تا شغل دیگه باید عاشقش باشی وگرنه هم خودت خسته میشی هم به دیگران تو این راه آسیب میزنی

یه مغازه دار میتونه کارشو دوس داشته باشه میتونه هم نداشته باشه مشتری میاد خرید میکنه و میره اما پزشک میتونه بخاطر پرداخت نکردن پول عمل بیمار عملو انجام نده و یه آدم بمیره معلم میتونه با بی حوصله بودن سرکلاس بچه هارو از درس زده کنه

چند تا فیلم معلمی دیدم خیلیی به دلم نشست دوست داشتی بنویس بعد کنکور نگاه کن یا شایدم دیده باشیشون تا الان 

سکسکه، سوپرسی، ستاره های روی زمین ، ویل هاوتینگ نابغه ، انجمن شاعران مرده 

2706