2733
2739
عنوان

یکی بیاد منو بکنه نصیحتت

| مشاهده متن کامل بحث + 2240 بازدید | 160 پست
شکست عشقیمم یادم میره؟ الان این موضوع منو بیشتر اذیت میکنه

اره اینجور وقتا هیچی اندازه درد و دل کردن با خدا آروم نمی‌کنه 

تا حالا عاشق نشدم شکست عشقی بخورم ولی تو شکستا و دلشکستگی های دیگه همیشه کمک کننده بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب از اول مینویسم ببین جهان بازتابی از درون خودمونه😁 بدبختی ما ایرانیا تو سوگواری و عزاداری تو هر ...

باورت میشه حرفات حالمو بهتر کرد🥲

مرسی اره همه ی حرفات منطقی بود 

سعی میکنم خودمو نجات بدم هر جور شده

مرسی🫂

2728
اره اینجور وقتا هیچی اندازه درد و دل کردن با خدا آروم نمی‌کنه  تا حالا عاشق نشدم شکست عشقی بخو ...

امیدوارم هیچوقتم تو زندگیت دچارش نشی

خیلییی سخته 

مخصوصا اگه مقصر خودو باشی

باورت میشه حرفات حالمو بهتر کرد🥲 مرسی اره همه ی حرفات منطقی بود  سعی میکنم خودمو نجات ...

خوشحالم اگر شده حتی یکم تکونت بده :)

ما ناسلامتی دهه هشتادی هستیما😂حتی باید تو غوغا کردن و یهو سرپا شدن هم گودزیلا باشیم😂

ببینم چ میکنی😝

اینکه گوشی هم زیاد دستت میگیری اصن بد نیست،فقط سعی کن تو مسیر مثبت استفاده کنی،همین گوشی خیلی میتونه عاقل ترت کنه اگر جاهایی ک خوبه تعامل داشته باشی،پیجای روانشناسی و...توییتر و و و و

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂
2740
دقیقا منم همینجوری بودم زرنگ و دنبال درس و‌ پیشرفت ولی الان یا تو فکر بچه بازی ام یا در حال دعوا ...

هعی روزگار بنظرم خیلیا عین ما لطمه خوردن

اقا کلمه بچه بازی خیلی کلمه دارکیه😂

وای چقدر مثل همیم منم هروز دعوا دارم با خونواده تو ۱۹ سالگیم اعصابم عین پیرمردای هفتاد ساله خط خطی شده

آخه با خیلی از رفتارام ساخت  منو نمیشناسی تو اصن نمیتونی فکرشو کنی ک چیکار کردم باهاش&n ...

پس خودتو جوری تغییر بده دوباره خودش دنبالت بیوفته 

اگه اینقدر از خودت ناراضی از امروز شروع کن تغییرو

چند سال بگذره روز به روز ترک عادت سخت تر میشه

2706