2733
2739
عنوان

یکی بیاد منو بکنه نصیحتت

| مشاهده متن کامل بحث + 2240 بازدید | 160 پست
نه اصکل این عکسمو با هوش مصنوعی درست کردم  و روی ی دختر کره ای بروگمشو تا سیفونو نکشیدم ر ...

اقا چرا همجا اینقدر رو افغانیا گارد میگیرن 

اتفاقا افغانیا خیلیم خوبن هم قیافه هم اخلاقی اگه افغانی نیستی محترمانه بگو نه اینجوری که شما میگید انگار خیلی آدمای بدین 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقا چرا همجا اینقدر رو افغانیا گارد میگیرن  اتفاقا افغانیا خیلیم خوبن هم قیافه هم اخلاقی اگه ا ...

چ ربطی داره من اعصابم خورده

میگف روسی ام باز همینجوری جوابشو میدادم

چجوری فراموشش کردی؟ منم الان از یکی ک منو بیشتر از خودش دوس داش  کات کردم البته مقصر خودم ...

فراموش کردم؟مگه شدنیه؟هنوزم با بند بند وجودم دوسش دارم میدونی همین چند وقت پیش یعنی چهارشنبه اومد جلو راهمو گرفت گفت ی دیقه صبر کن وایسادم گفت هیچی دلم برات تنگ شده بود خواستم فقط ببینمت میدونی وقتی برگشتم که برم اشکام چطور میریخت؟

بازم پنج شنبه جلو راهمو گرفت داشتم میرفتم آموزشگاه گفت ی دیقه بیا رفتم میخواست بغلم کنه که رفتم بعد پشت سرم همش صدام می‌کرد هق میزدم براش 

2728
فراموش کردم؟مگه شدنیه؟هنوزم با بند بند وجودم دوسش دارم میدونی همین چند وقت پیش یعنی چهارشنبه اومد جل ...

راجبش حرف نزنیم خیلی حالم داغون میشه کلا راجبش حرف میزنم تپش قلب میگیرم در این حد 

فراموش کردم؟مگه شدنیه؟هنوزم با بند بند وجودم دوسش دارم میدونی همین چند وقت پیش یعنی چهارشنبه اومد جل ...

خب چرا وقتی هنوز دوست داره پسش میزنی؟

واسه من جوری ازم متنفر شد و رفت ک دیگه تو خوابمم نمیتونم ببینمش 

اونم اولش میومد ناز می‌کشید ولی الان واسه همیشه ازم متنفر شد 

2738
خب چرا وقتی هنوز دوست داره پسش میزنی؟ واسه من جوری ازم متنفر شد و رفت ک دیگه تو خوابمم نمیتونم ب ...

من با آدم خسیس و کسی که خانوادش بیشتر در اولویت نمیتونم کمار بیام درصورتی که برام جونم میداد می‌میرد برام ولی نتونستم 

شکست عشقیمم یادم میره؟ الان این موضوع منو بیشتر اذیت میکنه

آره یادت میره از نو ساخته میشی 

قدرت حافظه و تمرکزت بالا میره 

هدف و برنامه دار میشی 

اگه میتونی روزی دو صفحه نهج‌البلاغه بخون 

اونوقت بهت قول میدم مدیریت زندگی رو بدست بگیری 

ولی به شرطی به همون دوصفحه که خوندی 

سعی کنید عمل کنید 

حال الان منم تقصیر کروناس منم زرنگ بودم از وقتی کرونا گرفتم عوض شدم

نمیدونم چی داشت 

البته خوابیده حاضر زدنو بجای تست زدن اینستا گردی این عواقبم داشت دیگه الان یه ساله پشت کنکورم و انگار قراره بشه دوسال:)

قبلش برا خودم به هیچ عنوان بسته اینترنت نمیگرفتم و استفاده از گوشیم نهایت ۴ ساعت بود هم فیلممو میدیدم هم با دوستام چت میکردم به اندازه

همش کتاب غیر درسی میخوندم برا تفریح کرونا باعث شد بی حد و مرز وارد مجازی بشم الان حس میکنم حافظم دیگه مثل قبل کار نمیکنه بسکه این مدت فقط چرت و پرت اینستا و .... دیدم و دیگه مغزم عادت به خوندن نداره:)

میدونم اگه بخوام میتونم تغییر اساسی بدم به زندگیم ولی ارادم خیلی ضعیف شده

2706