2733
2734
عنوان

شوهرم میگه با تو باشم باید تا اخر عمر به دیگران نگاه کنم اه بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 8088 بازدید | 194 پست
شاید زیاد دعواتون میشه باعث شده سرد بشه ، این حرفها از روی ناراحتیشه

از وقتی اشتی کردیم اصلا انقد دعوا نداشتیم یکی ردو بار حساسیت من الکس سر خیانتش بود .. اونم دعوا و.. نبود قبل خیلی چیزا بهونه میکرد ای خونه داریت اله همه رو ۲۰ کردم باز .. 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی جداشو تمامش کنید مگه آدم چقدر زنده هست  که خود تحقیری کنه و از عشق و آرامش بدور باشه  ...

آخی عزیز دلم تو سنی نداری حتما از الان دنبال کار و پس انداز باش تا بعدا بتونی یه راه نجات برای خودت پیدا کنی

امصات 😭😭😭دوس دارم امثام کنم زندگی منم همین چرا جدا نمیشی خوب 

نمیتونم حتی طلاق بگیرم چند شب پیش تاپیک زدم نه در مورد زندگیم 

یک سوال پرسیدم چند نفر مسخرم کردن گفتن تخیلات ذهن بیمار یک ده هشتادی منم هیچی نگفتم دلم خیلی شکست 

تاپیک قفل کردم نی نی یار حذف کرد 

حتی این‌جا هم نمیتونم درد و دل کنم 

اصلا هیشکی ندارم یک ساعت باهاش حرف بزنم 

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤
2731
2740
نه مالی مشکلی ندارم تازه من خرج اون نکبتو میدادم عاشقش بودم 😭😭😭 الان از چشمم افتاده

عزیزدلم غصه نخور این یه فصل از، زندگیته کسی که آزارت میداده نیست همین ان شاءالله آرامش سهم دلت شه متاسفانه همشون از دوست داشتنمون سو استفاده میکنن منم خیلی چوب اینکارم خوردم 

آخی عزیز دلم تو سنی نداری حتما از الان دنبال کار و پس انداز باش تا بعدا بتونی یه راه نجات برای خودت ...

هر کاری دستم بیاد انجام میدم عزیزم  ولی منم دل دارم 

من هیچی تو این دنیا از آرامش و عشق و خوشبختی تجربه نکردم آرزومه یکبار خانوادم ببینم 

ولی همش ریختم تو خودم کل شب تا صبح بیدارم 

سردرد امانم بریده 

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤
اسی جداشو تمامش کنید مگه آدم چقدر زنده هست  که خود تحقیری کنه و از عشق و آرامش بدور باشه  ...

وا.موقعی که میگرفتت خوش خوش خوشانش بودک زن کم سن میگیره پیش مردم سرشوباافتخاربالانمیدادکه حالا همچین فکرایی الان ب سرش میزنه؟

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706