2733
2739
عنوان

شوهرم میگه با تو باشم باید تا اخر عمر به دیگران نگاه کنم اه بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 8088 بازدید | 194 پست
از همچین مردی جدا بشی بهتره دوس داشتن کسی ب خوشگلی نیس که دل باید بخواد اگه دل بخواد باهرقیافه ای که ...

اخه چهره من انقدرم بد نیس حتی پیش خودشم ازم تعریف کردن فروشنده

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

اسی جداشو تمامش کنید مگه آدم چقدر زنده هست 

که خود تحقیری کنه و از عشق و آرامش بدور باشه 

من بیست سالمه ترس از شناسایی شدن دارم بخاطر شرایطم 

وگرنه عکسم میزاشتم ببینی منو میگی تو چی کم داری از زیبایی شوهرم بیست سال از من بزرگتره 

شوهر من از اینکه کنارم بخوابه هم وحشت داره میگه عذاب وجدان میگیرم همسن بچم هستی بهت دست بزنم هیچی نمیگم همش زدم تو خودم نه راه پس دارم نه پیش نه فریاد رسی 

کاش من میتونستم طلاق بگیرم 

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😕حرف شوهرمنومیزنه ایناچی اززندگی میخوان باباصدبارگفتم خوب بودگیره یه سلیطه میافتادن ک روزی صدباربادیگرونه اونموقع میفهمیدن یه من ماستی که میخواستن روش چقدرم کره داشته.

امامتاسفانه مردای خوب گیرهمچین زنایی میافتن.حقشه که شوهرای ماگیرشون بیافته همچین زنی ببینم بازم فیلشون یادهندستون میافتهوالا شوهرالدنگ من میگه اگه زنم خوشگل بوداونجاشم براش لیس میزدم  درصورتیکه من رفتارش باهرکسی روک دیدم جزبی شخصیتی وبددهنی نبوده

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

تو قطعا خوشگلی و خوبی اشکال از شوهرته مطمعن باش همسرت اگه درست بود اگه زشتم میبودی قربون صدقت میرفت منم مثل تو هم عزیزم اصلا ربطی به قیافت نداره من خیلی خوشگل بودم ولی یکبار تعریف نکرد و برعکس تخریب میکرد

اسی جداشو تمامش کنید مگه آدم چقدر زنده هست  که خود تحقیری کنه و از عشق و آرامش بدور باشه  ...

امصات 😭😭😭دوس دارم امثام کنم زندگی منم همین چرا جدا نمیشی خوب 

عزیزم ب قیافه نیس که این آقا شمارو نمی‌خواد ولش کن می‌دونم سخته ولی حیف عمروجونیت نیس باهمچین آدم بی لیاقتی ب باد بره اصلا ممکنه بعد این آقا با یه آدم خوب آشنا شدی اون موقع میفهمی که زندگیو دوس داشته شدن چیه 

2738
عزیزم 10 سال عمر کمی نیست منم این تجربه رو داشتم از طرف همسرم اون حرفی نزده ولی با کاراش نخواستن شو ...

من چون خیلی عاشقشم میدونم لچه بیارم رابط میشه و بدتر میشم اخه بدبختی خواهرمم جاریم چطور میخوام فراموشش کنم با این شرایط 

عزیزم 10 سال عمر کمی نیست منم این تجربه رو داشتم از طرف همسرم اون حرفی نزده ولی با کاراش نخواستن شو ...

شوهر من چهره خیلی خوبی داره همون دور برش داشته وگزنه من بدم نیستم اخه 😔

اسی ببخشید تورو خدا مجبورم🥹

دوستان لطفا تاپیک یکی مونده به آخرم که گفتم حالم خیلی بده رو گزارش بزنید داره دردسر میشه برام

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2706