2733
2739
عنوان

شوهرم میگه با تو باشم باید تا اخر عمر به دیگران نگاه کنم اه بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 8092 بازدید | 194 پست
هر کاری دستم بیاد انجام میدم عزیزم  ولی منم دل دارم  من هیچی تو این دنیا از آرامش و عشق و ...

مطمعن باش این روزام میگذره تو تلاش تو بکن خدا درهای رحمت به روت باز میکنه فکر و خیال و شب بیداری ام بزار کنار فقط به خودت برس ان شاءالله درست میشه

عزیزم ب قیافه نیس که این آقا شمارو نمی‌خواد ولش کن می‌دونم سخته ولی حیف عمروجونیت نیس باهمچین آدم بی ...

اخه من زندگی با این دوس داشتم حداقل اون بره خوشختی طعمش بچشه من که  بدخت کرد 😭

دنبال تنوع طلبی دوس داره خمه چی ۲۰ باشه چهره همه چی خیلی پر توقع. میبینم خیلی به چهره حساسه .. ولی خوب فقط این نیس رفتارا گند زیادی داره من تحمل میونم خیلییییییی اما اون بجا من طلاق میخواد 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی بمیرم. حالام دیر نشده، هنوز سنی نداری، بچسب به درست و یه کار خوب پیدا کن جداشو ازش. تا کی اینطو ...

خدانکنه عزیزم الان که بزرگ تر شدم کار زیاد انجام دادم که روانی نشم تو این چهار دیواری ولی اینقدر حالم بد میشه 

که حس و حال هیچی ندارم 

به سختی بهم اجازه کار میده خیلی اذیت میشم 

نمیتونم جدا بشم محکومم به این زندگی 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

کاش شوهرمن حاضر میشد ازهم جدا زندگی کنیم ازخدام بود با اینکه من عاشقش بودم اماخیانت کرد ازش سرد شدم...حالا دو دستی چسبیده به من حتی بهش میگم یه خونه جدا برام بگیر اگه طلاقمم نمیدی تو واسه خودت با زنهای رنگارنگ خوش باش بزارمنم تنها زندگی کنم قبول نمیکنه دادو بیداد راه میندازه.‌.اما اگه این جوری که شوهرشما بهتون میگه این حرفو بهم میزد بخدا اصلا نمیموندم آخه به چه قیمتی یه نفر انقدر ادمو خورد کنه و ادم بازم ولش نکنه

2742
وا.موقعی که میگرفتت خوش خوش خوشانش بودک زن کم سن میگیره پیش مردم سرشوباافتخاربالانمیدادکه حالا همچین ...

اون فقط بخاطر تموم شدن جنگ طایفه ای اینکارو کرد 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
یعنی خوانواده اتم نمیبینی؟؟؟؟

نه شش ساله ندیدم از وقتی عروس شدم دیگه ندیدم 

یکبار یواشکی با خواهر شوهرم تماس تصویری گرفتیم با مادرم 

شوهرم فهمید قیامت شد هنوز رد بخیه ها تو سرم هست 

2738
اخه من زندگی با این دوس داشتم حداقل اون بره خوشختی طعمش بچشه من که  بدخت کرد 😭 دنبال تنوع طلب ...

اسی حرص نخور به جا اینکه اونو دوس داشته باشی خودتو دوس داشته باش منم یه زمانی مثل تو بودم براش میمردم ولی انقد آزارم داد که الان ازش بیزارم نزار اون روزات بیاد و تو یه زن شکسته و افسرده باشی که حتی نتونی بری از نو شروع کنی مرگ یه بار شیون یه بار باهاش جدی حرفاتو بزن و عمرتو نسوزون خدا این جسم و روح و عمر به تو مفت نداده که مفت از دست بدی. 

مطمعن باش این روزام میگذره تو تلاش تو بکن خدا درهای رحمت به روت باز میکنه فکر و خیال و شب بیداری ام ...

تلاشم میکنم حتی فکر فرار و خودکشی بارها زد به سرم 

تاپیک زدم گفتن نکن یکی از کاربران در شخصی بهم برنامه داد که چیکار کنم انجام میدم بهترم 

خدانکنه عزیزم الان که بزرگ تر شدم کار زیاد انجام دادم که روانی نشم تو این چهار دیواری ولی اینقدر حال ...

چرا نتونی،سنی نداری، از حالا زندگی تو رها نکن. جای غصه خوردن توی گوشش بخون و به زبون بگیرش تا کارتو از پیش ببری .نذار از بین بری

ارع میدونم خودت دوسش داری؟

نه دوسش ندارم خیلی بهم ظلم کرد با اینکه سال اول که منو‌بردن به خونشون بهم قول داد که مراقبم باشه 

تلاشم میکنم حتی فکر فرار و خودکشی بارها زد به سرم  تاپیک زدم گفتن نکن یکی از کاربران در شخصی ب ...

نه اصلا به این چیزا فکر نکن عزیزم تو خیلی با ارزشی فقط نماز، بخون به خدا توکل کن نا امیدی بزار کنار 

2706