2733
2734
عنوان

دارم دق میکنم از دست مادر شوهرم + اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5717 بازدید | 123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول نمیکنه زورم میگیره از خود خواهی مادرش 

گلم هربار که میره خونه مادرش

تو هم برو خونه پدرت

اینطوری مجبوره هی بیاد از خونه پدرت شما رو ببره

کم کم اینقدر حس تحقیر بهش دست میده که دست از کارش برمیداره

به پدرت یا مادرت یا برادرت هم بسپار که هی هربار ازش بپرسن مگه حاج خانم چیزیش شده که زنت رو تنه گذاشتی؟

اصلا بحث نکن باهاش. فقط در عمل انجام شده قرارش بده

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
2731
تنها راه مبارزه با مادر شوهر ندید گرفتنش و به خودت رسیدن و در مورد مادر شوهر حرف نزدن پیش شوهر مادر ...

توروخدا بگو چيكار كردي 

به قران برات صد تا صلوات ميفرستم 

الان منم همين مشكل و دارم 

مادرش كاري كرده.كه شوهرم از همه خانواده من متنفره 

به همشون دري وري ميگه

در صورتي كه خانوادهمن ده برابر خانواده خودش به ما ميرسن 

اوایل نمیترسیدی؟؟؟؟من عاشق تنهاییم ولی اینک بخوام بخوابم ولی خونه کسی نباشه محاله  همینک چشامو ...

نه عادی شده اوایل یه ذره نگران بودم مثلا چراغ خواب روشن میذاشتم

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
2738

خدا از مادرشوهرا نگذره عفریتها همین دیشب عصابم رو کلی خورد کرده🤦‍♀️

به سمت بیکران و فراتر از آن...🧸💚                                            پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی🦋🤸‍♀️🌱                  حتی معجزات هم کمی زمان میبرند....🌈✨
دارم دق میکنم من چون کارمون پایین خونمون هست وقتی همسرم ماموریت می‌ره هم نمی رم خونه مادرم نمی ترسم ...

پس شما سابقه تنها موندن تو خونه رو دارین به همین خاطره که شوهرت تنهات میزاره میره اونجا میگهنمیترسه شبایی که من نیستم تنهایی میخوابه

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
قبلاً خیلی اذیت کرده شوهرم خودش من نمیبره

تورو نمیبره؟! 

یا اونجا نیس

یا میخاد اونجا راحت باشع ی گوهی بخوره با گوشیش 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
تنها راه مبارزه با مادر شوهر ندید گرفتنش و به خودت رسیدن و در مورد مادر شوهر حرف نزدن پیش شوهر مادر ...

عزیز ببخشید یه سوال دقیقا این رفتارا برای منم پیش اومده الان دیگه خانواده من قبول نمیکنن که با شوهرم اشتی کنن شما چجوری راضیشون کردی با شوهرت خوب بشن کینه گرفتن

دارم دق میکنم من چون کارمون پایین خونمون هست وقتی همسرم ماموریت می‌ره هم نمی رم خونه مادرم نمی ترسم ...

چون نمیخاد شوهرت پیش تو بخوابه

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2706