2733
2734

من همه جوره پیش فامیلش خوبم ولی اون پیش پدر و مادرم انگار به زور اومده دلم شکسته ازش  چه جوری رفتار کنم ؟

خدا رو شکر اومدی به زندگیم ❤❤🧿🧿💍
همون رفتار خودش تو خونه فامیل هاش  دقیقا همون  یکم هم تلخ تر

به روش نیارم که چرا این رفتار و میکنی؟ فردا قراره برن روستاشون زنگ بزنه نمیرم با خانواده خودم میرم بیرون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با هرکی مثل خودش

من درونگرا بودم دیدم همسرم خیلی اهل معاشرت با خانوادم هست و اینا منم مثل خودش شدم و سعی کردم کنار بیام با موضوع😊

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 
2742
به روش نیارم که چرا این رفتار و میکنی؟ فردا قراره برن روستاشون زنگ بزنه نمیرم با خانواده خودم میرم ب ...

نه 

بگی یا بهانه میاره یا کتمان می‌کنه 

شما هم نمی‌خواد گرم بگیری 

فوقش میگن اخلاقش سرد هست 

حتما راحت نیست  منم اوایل اینجوربودم خب درست نمیشناختم و درون گرابودم سختم بودتایکم باهاشون را ...

خیلی زورم میاد پیش شوهر خواهرم  خانوادمم بعد رفتنش میگن اینجوریه او نجوریه نمیدونم واقعا چیکار کنم

2740

من متاسفانه هم با فامیلای خودمون بی حوصله ام هم فامیلای همسرم😁😁البته پدر و مادرمون و خواهر شوهر و برادر شوهر و جاریم بحثمون جداست باهاشون واقعا راحتم

شاید هنوز شناخت نداره خجالتیه.بهش بگو اتفاقا شاید رفتارشو درست کنه

درست میشه ب مرور زمان.شوهرمنم همینطور بود همش یاتوگوشی بود یامیرفت تواتاق ،هیچکسم محل نمیداد ..تازه نازم داشت که این غذارونمیخورم اونو دوست ندارم 

ولی بعد عروسی خوب شد یکم خجالتش رفت روش بازشدراحتتره 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
خیلی زورم میاد پیش شوهر خواهرم  خانوادمم بعد رفتنش میگن اینجوریه او نجوریه نمیدونم واقعا چیکار ...

دقت کن ببین اگه درون گراس خجالتیه این طبیعیه به حرف بقیه اهمیت نده 

مقابل ب مثل یعنی چی!؟

باهاش صحبت کن ازش بپرس، شاید حرفی شنیده یا رفتاری دیده ک بدش میاد و از نظر نامزدت نامتعارف بوده نمیتونه کنار بیاد واس همین سخت و سرد برخورد میکنه ک دوباره اون حرف نشنوه یا رفتار نبینه

وقتی حالتون خوبه بپرس با دعوا و تندی نه، نتیجه عکس میده

درست میشه ب مرور زمان.شوهرمنم همینطور بود همش یاتوگوشی بود یامیرفت تواتاق ،هیچکسم محل نمیداد ..تازه ...

دقیقاااا خودشه حالا خیلی زودم همه چیز از چشمش میفته  ماشین یه خرج جزئیی زده میگه ازچشمم افتاد فردا من مریض بشم منم از چشمت میفتم 😔😔

مقابل ب مثل یعنی چی!؟ باهاش صحبت کن ازش بپرس، شاید حرفی شنیده یا رفتاری دیده ک بدش میاد و از نظر نا ...

به خدا  شب اومدم تو اتاقم گریه کردم

دقیقاااا خودشه حالا خیلی زودم همه چیز از چشمش میفته  ماشین یه خرج جزئیی زده میگه ازچشمم افتاد ف ...

شوهر من فکرکن صبح میرف پایین دور ماشینش نگاکنه میومد بالا درگوشم میگف کنارماشینم خش افتاده .یجوررفتارمیکرد که انگار داداش من اینکارروکرده .هروقت داداشم میرف بیرون ،شوهرم ازبالانگامیکرد ببینه می‌ره دور ماشینش یانه 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
2706