2733
2739
عنوان

قند بارداری

80 بازدید | 17 پست

سلام خانوما. من هفته ۹ بارداری هستم متوجه شدم قند بارداری دارم و دکتر بهم متفورمین داده. هم قرصمو میخورم هم رعایت میکنم که چیزایی که قند مصنوعی دارن نمیخورم. ولی واقعا عذاب وجدان دارم و نگرانم نکنه این متفورمین روی بچم تاثیر بزاره. تورو خدا اگه کسی تجربه داره راهنماییم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترت اشتباه کرده واسه دیابت بارداری فقط انسولین میدن من خودم دوبار دیابت بارداری رو تجربه کردم و اینکه شما دیابت بارداری ندارید از قبل قندتون بالا بوده دکترت رو عوض کن صددر صد و برو بستری شو که سطح انسولین تو بفهمن واینکه قندتون چند بود؟

2731

در کنار دارویی که براتون تجویز شده

رژیم غذاییتا رعایت کن 

سعی کن استرس و اضطراب نداشته باشی چون خودش قند خونتا بالا تر میبره

خوردن اب مفیده قندا از بدن دفع میکنه 

هر چیزی که خواستی بخوری قبلش ببین قند داره یا نه مثلا لواشک و قارا با اینکه ترشن ولی قند دارن

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 
دکترت اشتباه کرده واسه دیابت بارداری فقط انسولین میدن من خودم دوبار دیابت بارداری رو تجربه کردم و ای ...

نه من اصلا قبلا قند نداشتم. ازمایش قند ناشتا دادم که ۹۷ بود و گفت اگه بالای ۱۰۰ باشه باید انسولین بزنی و الان فعلا متفورمین بخور و رعایت کن تغذیه ات رو

ممکنه بچمم به دیابت مبتلا بشه یا مثلا خودم بعد از زایمانمم قندم پایین نیاد؟

نه به هیچ عنوان 

یه جورایی مسمومیت بارداریه فقط کنترل کن عوارضش زایمان زودرسه یا جنین سنگین وزن

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
2738
نه من اصلا قبلا قند نداشتم. ازمایش قند ناشتا دادم که ۹۷ بود و گفت اگه بالای ۱۰۰ باشه باید انسولین بز ...

تو بارداری که کلا نباید ۹۲رو رد کنی خیلی حواست به قندت باشه یه دستگاه بگیر هر روز قندتو کنترول کن 

دیابت بارداری معمولا از هفته ۲۰به بعد مشخص میشه اینکه تو این ۹هفته گرفته باشید بعید میدونم فک کنم از ...

نمیدونم. تا جایی که میدونم نداشتم چون من هم لاغرم هم اصلا اهل قند و شکر و شیرینی جات نیستم. توی ازمایش اولیه بارداری متوجه شد

نمیدونم. تا جایی که میدونم نداشتم چون من هم لاغرم هم اصلا اهل قند و شکر و شیرینی جات نیستم. توی ازما ...

من ۴۷کیلو بودم ربطی به وزن نداره ان شاءالله چیزی نیست ولی خیلی حواست باشه دیابت بارداری جز بارداری پرخطر حساب میشه نمیخوام ناراحتت کنم من داشتم همه میگفتن چیزی نیست منم سخت نگرفتم و یه اتفاق بد واسم افتاد اینی که اصرار میکنم رعایت کنید واسه اینه که به خودتون سخت بگیرید که ان شاءالله اتفاقی نیوفته 

من ۴۷کیلو بودم ربطی به وزن نداره ان شاءالله چیزی نیست ولی خیلی حواست باشه دیابت بارداری جز بارداری پ ...

اینکه گفتی باید بستری بشی و فلان کلا استرس گرفتم😀 بازم مرسی تجربتو گفتی. اره خیلی دارم مراعات میکنم

از وقتی متفورمین میخورم و مراعات میکنم رو ۸۰ و خورده ای هست قندم

متفورمین تا یه جایی عمل میکنه تو بارداری از هفته ۲۷ به بعد انسولین میدن ولی به نظرم متفورمین نخور واسه مغز جنین خوب نیست من از همون هفته ۸ انسولین زدم و خدارو شکر بارداری دومم خوب پیش رفت 

2706