2733
2739
عنوان

بیاین

85 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها

من 13 ساله ازدواج کردم و یه خواهر شوهر و یه برادر شوهر متاهل هم دارم

رابطمون با خانواده شوهر خیلی زیاده 

پدر شوهرم و برادرش دیروز تو روستا ویلا گرفتن، با خانواده رفتن همگی، خواهر شوهر و برادر شوهرمم رفتن اما اصلا به ما نگفتن بیاین

البته ما تو شهرشون نیستیم ولی فاصله مون 2 ساعته، زیاد نیست

از دیشب تا الان بحدی اعصابم خرابه که حتی اشکم دراومد

دیشب از سردرد نتونستم بخوابم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا شوهرم تا ربع ساعت دیگه میاد، دیشبم خیلی باهاش دعوا کردم تلفنشو قطع کردم در صورتیکه میدونم تقصیر اون بدبخت هم نیست، تقصیر ننه باباشه، نمیدونم وقتی اومد چه رفتاری داشته باشم

2731

رفتارت خیلی زشته

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
آخر هفته ها کلا میان خونه ما چون ویلایی، ناهار و شام گوشت و مرغشون رو میخورن نوش جونشون الان که با ...

من باشم .اصلا حرفشم نمی‌زنم .فقط به سوهرم‌میگم‌که در جریان رفتارشون باشه و از این به بعد مثل خودشون رفتار می کنم 

2740
من باشم .اصلا حرفشم نمی‌زنم .فقط به سوهرم‌میگم‌که در جریان رفتارشون باشه و از این به بعد مثل خودشون ...

دیروز عصر به جاریم زنگ زدم

گفت تو راه ویلاییم

بعد گفت شما هم پاشین بیاین بهش گفتم کسی ما رو دعوت نکرده

خدا کنه بره عین حرفمو بهشون گفته باشه 

خب شما جای من باشی چکار میکردی

شاید به شوهرت گقتن گفته نمیتونم بیام و بهت نگفتن که دلت نشکنه

شاید دلشون میخواسته به هر دلیل بهت یا بهتون نگن

شاید عجله ای شده گفتن شبه خطر داره نگفتن

شاید رفتارت بد بوده و نیاز به اصلاح خودت داری

شاید ...

شاید....

اما مهم اینه که بعد ۱۳ سال هنوز بزرگ نشدی و حال دل قشنگتو و جمعه خوبتو با این مزخرفات خراب میکنی

و شاید هم من فکرم غلطه و کل زندگیمو اشتباه رفتم

همه چی ممکنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
دیروز عصر به جاریم زنگ زدم گفت تو راه ویلاییم بعد گفت شما هم پاشین بیاین بهش گفتم کسی ما رو دعوت ن ...

سیاستت زیر صفره

اخه دختر خوب کدوم زنی میگه ما رو دعوت نکردن

باید میگفتی من که خبر نداشتم

سیاستت زیر صفره اخه دختر خوب کدوم زنی میگه ما رو دعوت نکردن باید میگفتی من که خبر نداشتم

البته بدون گلگی و اخم و لپ باد شده

سلام عزیزم

راستش من قصد دارم آزمون استخدامی بعدی آموزگاری شرکت کنم امید به خدا 

لیسانس مدیریت صنعتی دارم و ۲۷ سالمه ۳_۴ سالی هست از فضای درس فاصله گرفتم

اصلاً نمی‌دونم از کجا باید شروع کنم؟ منابع چی هستن و از کجا تهیه کنم؟ چند ماه زمان می‌بره تا بخونم؟

سر درگمم، میشه راهنماییم کنین