2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم یه پا سلیطه ام ولی خوبه کسی نمیتونه بهشون زور بگه و حقشون ضایع بشه

آره ولی امان از اون آرووومه که از هزاررررتا دختر حاضرجواب بدترع 

بنظرم آروما شخصیت خیلییییی بدجنس مانندی دارن 

البته بگم آروم‌های اطراف من اینطورین نه لزوما همه

آدم اگه درونش پر باشه، با حرف زدن و منطق و استدلال مشکلاتشو حل میکنه. ولی آدمای وحشی تا کسی بهشون حر ...

اینطور نیست بعضی موقع ها خوبه که یکم وحشی باشی تو این جامعه اگر آروم باشی کلات پس معرکه هست

2742
آره ولی امان از اون آرووومه که از هزاررررتا دختر حاضرجواب بدترع  بنظرم آروما شخصیت خیلییییی ...

نگاه کسی که وحشی خودشو نشون میده درویی در نمیاره ولی بعضی ها ذاتشون رو انکار میکنن و همه هم میگن وای جقدر این فلانی خوبه حرف گوش کنه ولی در اصل نمیفهمن چه ادمیه

2738

نمره.  ۱۰از۱۰

پنج‌ ستاره

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
نگاه کسی که وحشی خودشو نشون میده درویی در نمیاره ولی بعضی ها ذاتشون رو انکار میکنن و همه هم میگن وای ...

دقیقاً

وای اگر بدونی اون آروما چه کارهایی میتونن بکن و‌چقد ذاتا دورو و ...هستن نفرت برانگیزننن

والا نظر نمیدم میترسم بپرن بهم😂😂

خوبه که. 

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
دقیقاً وای اگر بدونی اون آروما چه کارهایی میتونن بکن و‌چقد ذاتا دورو و ...هستن نفرت برانگیزننن

دقیقا ارومای اطراف من که همه حرف گوش کنن و سر پیچی نمیکنن همه میگن چه دخترای خوبی فلان اگر از ذات واقعیش بفهمن نگاهشم نمیکنن 

2706