2737
2734

یکی از نزدیکان من دانشگاه پیام نور ثبت نام کرده رشته تربیت معلم و چهار ساله هستش و گفته واحد های بیشتری برداشته تا دو ساله تموم کنه

آیا میشه رشته های پیرا پزشکی مثل بینایی سنجی رو هم واحد بیشتر برداشت که بشه دو ساله خوند؟؟؟

سلام اصولا هیو‌لیسانسی رونمیشه دوساله تمام کرد.خداکثر۲۴واحدم برداره تابستون برداره نیشه۳سال حداقل.رشته های پیراپزشکی کارورزی دارن.کارورزی رونمیشه زودتر انجام داد.دوره داره

سلام اصولا هیو‌لیسانسی رونمیشه دوساله تمام کرد.خداکثر۲۴واحدم برداره تابستون برداره نیشه۳سال حداقل.رش ...

ببخشید من متوجه نشدم 

ولی آشنای ما برای رشته اش تو پیام نور اینکار رو انجام داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=335980390]ببخشید من متوجه نشدم  ولی آشنای ما برای رشته اش تو پیام نور اینکار رو انجام داده[/QUدوساله نمیشه.اشنای شما کار غیرقانونی کرده هرترم بیشتر از۲۴واحد نمیشه گرفت.خیلی زود بگیره۳ساله است.مطمینید یا خودش میگه اینکارو کرده ؟گاهی اوقات ملت خالی میبندن

2728

من دانشجوی بیناییم . اولا بینایی پیراپزشکی نیس توانبخشی. دوماً خیر هیچ جوره نمیشه . استاد راهنما ما همون اول ترم یک گفت حتی اگه ماهی ۲۴ واحد بخواید بردارید بازم ۴ سال طول می‌کشه