2733
2739
عنوان

دوستان کسی میدونه ایا میشه فهمید چه کسی برات طلسم گرفته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 40 پست
صوتیشو دانلود کنین ..چند روز اول ممکنه تو خواب یا بیداری اذیت بشین ولی اصلا اعنتا نکنین و ادامه بدین ...

من همینجوری وقتی شوهرم میره سره کار و توی خونه تنها میشم نمیتونم دیگه بخوابم چون احساس سنگینی میکنم انگار کسی توی خونه راه میره یا اومده توی اتاق بالای سرم میخوام بلند شم و چشمامو باز کنم ولی اون لحظه نمیتونم اصلا یه مدته آرامش ندارم از بی خوابی دارم هلاک میشم 

چطور ممکنه اذیت بشیم؟

مثلا خواب آشفته ببینین یا سر درد بگیرین .ک اصلا اعتنا نکنین و ب پخشش ادامه بدین 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میترسم آخه اکثرا خونه تنهام شوهرم صبح میره سره کار نصف شب میاد 🥺😢

اتفاقا منم اینو شنیدم اما برعکس از وقتی سوره بقره پخش میکنم این چند روزه شبا خیلی راحت میخوابم و اصلا خوابای ناجور نمیبینم و تو خونه چیزی احساس نمیکنم خیلی آرامش خاصی انگار اومده

من همینجوری وقتی شوهرم میره سره کار و توی خونه تنها میشم نمیتونم دیگه بخوابم چون احساس سنگینی میکنم ...

ذهنتونو از این تخلیات کاملا پاک کنین همیشه موقع خواب قرآن بالای سرتون بزارین سعی کنین همیشه ذکر بگین و از ته قلب ب خدا توکل کنین وقتی شروع ب پخش سوره بقره کردین از ت دل مطمعن باشین ک هر نوع طلسمی دارین باطل میشن و شک نکنین و دوباره دنبال سرکتاب یا دعا نویس نرین بخدا ک معجزه میکنه سوره بقره

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2728
امضات خوندم برات دعا کردم توهم برای من دعا کن

دعاگوتم عزیزم ..ان شاالله آقا اباعبدالحسین حاجت رواتون کنن

2738
اسنات عزیز منم دقیقا چند ماه پیش خواب جاریمو دیدم  که تو خواب دو تا از دوستاشو فرستاده بود و من ...

سلام خوبی اتفاقا دنبال تاپیکت بودم میخواستم باهات بازم حرف بزنم با لایکی که کردی زود پیدا کردم میشه،چکار کردی سوره بقره پخش کردی تو خونه چیزی احساس نکردی؟