2737
2734
عنوان

دوستان کسی میدونه ایا میشه فهمید چه کسی برات طلسم گرفته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 40 پست
میشه بگین چطور پیام دادین؟ خودش جواب میده یاادمین داره؟ چقدر طول میکشه جواب بدن؟ هزینه همگرفتن؟

بله عزیزم پیج داره داخل اینستاگرام  اقای عرفان سهرابی  خودش جواب میده  ۵۰ تومن  من چون برای همسرمم میخواستم ۱۰۰زدم و تو تلگرام در غالب ویس بهم جواب دادن بعد از سه روز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خودم یه مشکل دیگه هم پیدا کردم که اصلا خواب ندارم در شبانه روز شاید دو ساعت بتونم بخوابم همش کابوس میبینم و بی قرارم اینا همه علایم اینه که دعا داخل خونه باشه یا کسی جادو کرده باشه چون چند سال پیش هم زیر فرش خونمون دعا پیدا کرده بودم اونو برای رزق و روزیمون نوشته بودن که از بین بره 

من از فردا این کارو شروع میکنم 

صوتیشو دانلود کنین ..چند روز اول ممکنه تو خواب یا بیداری اذیت بشین ولی اصلا اعنتا نکنین و ادامه بدین بعد از این ک چله تموم شد صدقه هم کنار بزارین .

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
من خودم یه مشکل دیگه هم پیدا کردم که اصلا خواب ندارم در شبانه روز شاید دو ساعت بتونم بخوابم همش کابو ...

خب من چیزی تا حالا پیدا نکردم  نمیدونم بخدا اصلا موندم کی اینکارو کرده  مگه من چیکار باهاش داشتم؟؟؟؟😔

2740
صوتیشو دانلود کنین ..چند روز اول ممکنه تو خواب یا بیداری اذیت بشین ولی اصلا اعنتا نکنین و ادامه بدین ...

چطور ممکنه اذیت بشیم؟

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
اسنات عزیز منم دقیقا چند ماه پیش خواب جاریمو دیدم  که تو خواب دو تا از دوستاشو فرستاده بود و من ...

والا چمیدونم من مشکلم بستگی بخت خودم و خانوادم هم برای ازدواج و هم کار هست، خواب من خیلی جالب بود اما اصلا دلم هم نمیاد راجب این دخترداییم اینجور فکر کنم شایدم خواب شیطانی بوده،ان شالله هر چی هست برطرف بشه من همینجور ادامه میدم به سوره بقره حداقل یه انرژی مثبتی هست خونه پخش میشه انشالله خدا گره از کار همه باز بکنه و مارو به خودش نزدیک کنه اگه قابل هستیم

خب من چیزی تا حالا پیدا نکردم  نمیدونم بخدا اصلا موندم کی اینکارو کرده  مگه من چیکار باهاش ...

بخدا منم هیچ کاری با کسی ندارم هیچوقت هم نداشتم ولی خیلی ها به زندگیم و رابطه عاشقانه ام با شوهرم و موقعیت مالی و اجتماعیمون حسودی میکنن 😢

والا چمیدونم من مشکلم بستگی بخت خودم و خانوادم هم برای ازدواج و هم کار هست، خواب من خیلی جالب بود ام ...

انشالله دعا کنید مشگل منم حل بشه دیشب سر نماز خییلی دلم شکست یادم افتاد  😔اخه بی انصافا چرا بین زن و شوهر اینجوری میکن خدا جوابشونو بده 

من میترسم آخه اکثرا خونه تنهام شوهرم صبح میره سره کار نصف شب میاد 🥺😢

عزیزم منظورم شاید خواب آشفته ببینی یا تو بیداری البته اگه طلسم داشته باشی سردرد بگیری ..اتفاق خاصی نمیوفته ک بترسی .

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2706