2733
2734
عنوان

به نظرتون نامزدم بهم دروغ میگه ؟😞+ شات

| مشاهده متن کامل بحث + 7433 بازدید | 162 پست

عزیزم میدونی بعضی مردا اصلا هدیه خریدن و سورپرایز کردن و این چیزا براشون مهم نیست، من از اول عقدنون همیشه همسرمو سورپرایز میکردم، براش تولد میگرفتم، چون شلوغی دوست نداشت بین خودمون بود، ولی اون هیچوقت منو سورپرایز نمیکرد که حتی یه هدیه برام بخره، همیشه مناسبتها میبرد منو بازار که هر چی دوست داری بخر، بهونشم این بود که همش سرکارم وقت نمیکنم، ولی خب اگه میخواست میتونست، من حتی توی بارداری استراحت مطلق بودم اینترنتی سفارش دادم و کلی سورپرایز شد، دیگه الان بعد از دوتا بچه پیشرفت کرده و خودش کادو میخره. 

ولی خب به حساب دوست داشتن و نداشتن نمیشه گذاشت کلا حوصله اینکارا رو نداره، چون کل زندگی بنام منه، کارت بانکیش دستمه همیشه، خسیسم نیست، ولی مدلش اینجوریه، اما ماهم خیلی بحث داشتیم سر این موضوع، ولی شماهم عادی جلوش نده، بزار بفهمه باید برات وقت بذاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی ناراحت شدم اصلا به زور گل و ازش گرفتم خجالت کشیدم جلو همه

حق داری  والا.‌      بنظرم توی  جمع  سبک   ت   کرده.   چون    شوخر منم    از خساست  یه گل میگیره و  منت میزاره   میدونم  چی میگی و درک ت  میکنم

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2738

برا منم پیش اومده شوهرم از سر مشغله یا اوایل از سر حواس پرتی یا اتفاقاتی که توشون نقشی نداشته (مثل اینکه نامزدتان میگه گلفروش کار براش پیش اومده و نبوده)اینجوری بشه و خیلی ناراحت شدم ولی وقتی توضیح داده باورش کردم

بهرحال یکم که جلو بری میبینی این چیزا مهم نیستن و مهم عشقی هست که پشت اون کاره نه سایز و اندازه اش

گفتی یک شاخه بهتره پرسیدم چیش بهتره  الان که فعلا شما بیشتر دعوا داری

گل گله چ یکی چ هزارتا مهم اینکه براتون اورده دیگه نمیدونم دنبال چی هستین

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
گل گله چ یکی چ هزارتا مهم اینکه براتون اورده دیگه نمیدونم دنبال چی هستین

الان دیدم که آقا هستی 

لطفاً این تاپیک من یادت باشه بعدا برای زنت اینکارو نکنی خیلی هم مهمه یکی باشه یا صد تا 

2706