2737
2734

دیگه به ته خط رسیدم هیچ اعمال قرآنی و روحانی نتیجه نداده فقط باید دربیاد

طلسم شیطانی چیه؟ 

چه مشکلی داری مگه؟ 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم تاپیکهات و دیدم موضوع همه تاپیکهات اینه اگه اینجا کسی میتونست کمکت کنه حتما بهت میگفتن

از ته دل برات آرزو میکنم هر سنگینی داری از بین بره

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
2740
دعارو از بین میبره؟

بله انشالله هر نوع دعای بد و طلسم رو از بین میبره

فقط باید اعتقاد داشته باشی بهش

ی چیزی بگم من انجامش دادم تو مدت چهل روز ی دعواها و مشکلاتی درست شد نگو یعنی بد ها ولی ادامه اش دادپ پشت سر هم

که میگفتن این اتفاقات و دعواها نشون دهنده بهم خوردن دعاها و طلسم هاست

حین چله هم برام خواستگار اومد تاثیرشو دیدم واقعا

خیلی این تایپیک ها زیاد شده توی سایت کلافه شدیم

ممکنه یه روزی برای خودتون پیش بیاد .این دنیا بالا و پایینای زیادی داره.اگه خودتون نمیتونید کمکی کنید بذارین شاید جواب بگیره.هیچکس از سر خوشی نمیاد همچین تاپیکی بزنه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2706