2733
2739
عنوان

رقابت دوستی

181 بازدید | 31 پست

من از بچگی یه دوست دارم که همیشه حس میکنم زندگیمون حالت رقابتیه و همش دلم میخواد توی زندگیم از اون جلوتر باشم ما مدل فکرمون خیلی شبیه هم هست اما از همون بچگی خیلی به اون میرسیدن و انواع کلاس ها و اصلا دلم نمیخواهد اونو از خودم بالاتر ببینم نمیدونم چرا همش یه همچین حسی رو بهش دارم درحالی که با بقیه دوستام اصلا اینجوری نیستم و این حس ازارم میده که انگار اون کل زندگیش قراره از من بهتر باشه شایدم به خاطر رقابت های بچگیمونه اما حسش مونده برام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم با به نفر لجم  ولی وانمود کردم که باهاش خوبم بهش نزدیک شدم  و الان دوستیم

نه اخه ما واقعن دوستیم از بچگی اما حس اینکه همیشه تو زندگیش از من بالاتره اعصابم رو خرد میکنه

خودتو با پایین تر از خودت مقایسه کن

که ادم سطح خودشو بیاره پایین و هیچ پیشرفتی نکنه؟؟؟

درکل ادم خودشو نباید با بقیه مقایسه کنه و با دیروز خودش فقط باید مقایسه کنه

ولی این حرفتون هم درست نبود

ادم باید با کسایی رفت و امد کنه که سطحشون بالاتر باشه تا چیز یاد بگیره و پیشرفت کنه❤️

نه اخه ما واقعن دوستیم از بچگی اما حس اینکه همیشه تو زندگیش از من بالاتره اعصابم رو خرد میکنه

ما هم با هم دوستیم

این سارویی که میگم پسر داییمه

من میگم سعی کن باهاش خوب باشی فرض کن اون تویی

2738
ما هم با هم دوستیم این سارویی که میگم پسر داییمه من میگم سعی کن باهاش خوب باشی فرض کن اون تویی

نمیشه که فرض کنم زندگیه اون زندگیه منه من دلم میهواهد از اون بهتر باشم اما نمیشه انگار این طمع از بچگی مونده 

روانشناس برو دو سه جلسه خوبه برات یا هلاکویی گوش بده فوق العاده حالتو تنظیم میکنه

اره دقیقا منم با سمینارهای دکترهلاکویی خیلی تونستم ذهنم رو اروم کنم و زندگیمو بهتر کردم

اره دقیقا منم با سمینارهای دکترهلاکویی خیلی تونستم ذهنم رو اروم کنم و زندگیمو بهتر کردم

من وقتی یه مشکل دارم هعی با خودم حرف میزنم تا طرز فکرمو درست کنم

من وقتی یه مشکل دارم هعی با خودم حرف میزنم تا طرز فکرمو درست کنم

این کار هم خوبه عزیزم مخصوصا درستش اینه که جلوی اینه به خودت بگی، ولی اینکه ادم از لحاظ روانشناسی هم بدونه حرفایی که به خودش میزنه درسته هم مهمه

2706