2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم عذاب وجدان دارم

157 بازدید | 7 پست

امروز با ماشین رفته بودم بیرون یه ماشین اومد شاخ به شاخ شد و منم حوصله کل کل نداشتم اومدم از سمت راست برم کنار یه وانت پارک بود ماشینم خورد بهش، ماشین خودم هر دو در خط و یکم هم تو رفتگی به وجود اومد به شوهرم گفتم موتوری زد فرار کرد برای اینکه نگه بی دست و پا هستم

موقع برگشت هم به وانته نگاه کردم خط داشت حالا نمیدونم کار من بود از قبل بوده از عذاب وجدان خوابم نمیبره این چه بلایی بود سرم اومد حالا چیکار کنم 😭 اگر خطا کار من باشه چی اگر پیگیرش بشم شوهرم بفمه چی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشکل من شوهرم نیست اون وانته هستش بالاخره آدم ضعیفی هستش تو گرما و سرما بار میبره نکنه من به ماشینش ...

در حد خط که خراب نمیشه ماشینش

میتونی پیداش کنی؟

اگر میتونی یواشکی پیداش کن و خسارت بده

در حد خط که خراب نمیشه ماشینش میتونی پیداش کنی؟ اگر میتونی یواشکی پیداش کن و خسارت بده

آخه از طرفی اصلا نمیدونم کار من بوده یا نه، باید برم بپرسم این خطا از قبل بوده یا نه🤦‍♀️

نزدیک خونمون پارک کرده بود احتمالا خونشون همونجا باید باشه فقط اگر سر و صدا کنه و یا بیمه ماشین بخواد یا نمیدونم هر چی همسرم میفهمه نمی‌خوام متوجه بشه موقع رانندگی من هی امر و نهی می‌کنه بفهمه ماشینو خودم زدم دستوراتش بیشتر میشه

اگر خونه‌ طرف اونجا باشه من هر روز از جلوی خونه‌اش رد میشم جلوی همسرم آشناییت نده نمیدونم چیکار کنم

آخه از طرفی اصلا نمیدونم کار من بوده یا نه، باید برم بپرسم این خطا از قبل بوده یا نه🤦‍♀️ نزدیک خون ...

پس فعلا بیخیالش شو.

ماشین رو شناسایی کن اما اقدامی نکن فعلا 

تا حداقل یکی دو ماه بعد

2738