2737
2739

مثلا تنبلی از اون نوع که فولیکولا سایزشون ۱۱ یا ۱۲ هس بالغ نیستن

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
من با دارو باردار شدم

عزیزم😍😍میتونم بپرسم چه دارویی و چند وقت؟

و اینکه چند وقت پیشگیزی داشتین و چند سالتونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم بادارو باردارشدم زیاد هم طول نکشید۴ماه 

خداروشکر عزیزدل میشه بگین چند سالتون بود ک باردار شدین و چند وقت بچه نخواستین؟؟چه دارویی مصرف کردین

تنبلیتون چجوری بود؟؟

خداروشکر عزیزدل میشه بگین چند سالتون بود ک باردار شدین و چند وقت بچه نخواستین؟؟چه دارویی مصرف کردین ...

۲۸سالم بود جلوگیری اصلا نکردم ازهمون اول بچه میخواستم 

متفورمین یه ماه خوردم ۵کیلو وزن کم کردم  وکلومیفن بعد از یه دوره مصرف شد 

۲۸سالم بود جلوگیری اصلا نکردم ازهمون اول بچه میخواستم  متفورمین یه ماه خوردم ۵کیلو وزن کم کردم ...

متفورمین و وکلومیفن داروی چین؟؟

متفورمین و وکلومیفن داروی چین؟؟

متفورمین داروبرای قندم هست برای تنبلی تخمدان هم میدن من چون تنبلی داشتم بهم داد 

کلومیفن هم درمان ناباروری ومشکلات مربوط به تخمک گذاریه

2740
متفورمین داروبرای قندم هست برای تنبلی تخمدان هم میدن من چون تنبلی داشتم بهم داد  کلومیفن هم در ...

هزینشون چقدره گرونن؟؟

عزیزم😍😍میتونم بپرسم چه دارویی و چند وقت؟ و اینکه چند وقت پیشگیزی داشتین و چند سالتونه

من پیشگیری نداشتم کلا،۲۳سالمه بار اول که باردار شدم دفعه دومی بود که دارو استفاده میکردم البته نموندن واز روز سه تا هفت پریود روزی دوتا لتروزول و روزی یکی hmgتو روز های ۷,۸,۹و روز ۱۶hcgزدم البته دکتر برای تقویت تخمک فموبرا هم داد و این دفعه باز سه تا هفت پریود روزی دوتا لتروزول و روز ۷,۸روزی یکی سیگنال آف زدم و روز نهhmgزدم و روز ۱۲hcg زدم و البته برای تقویت بهم روزی یه دونه تاسی روز اوابوست داد روزی یه دونه متفورمین ۵۰۰داد البته باردوم درکنار دارو درمانی مصرف قندو شکر کم کردم روزی نیم ساعت تا چهل و پنج دقیقه پیاده روی کردم هرروز صبح یه قاشق عسل با هفت هشت دونه سیاه دونه خوردم با چاییم چیزای گرم مثل دارچین و گرمیانه چای میخوردم هرروز زیر شکممو روغن سیاه دونه براساس حرکت عقربه های ساعت ماساژ میدادم هرروز شکممو بادکش می‌انداختم آهان راستی استرسو هم وقتی میومد سراغم فکرمو مشغول یه چیز دیگه  میکردم به محض اینکه فهمیدم باردارم اینارو گذاشتم کنار چون می‌تونه باعث سقط بشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
هزینشون چقدره گرونن؟؟

نه اصلا ازالان تحت نظر باشی جلوگیری نکنی خیلی سریع تر میتونی نتیجه بگیری پیگیر باش فقط استرس نداشته باش من هرماه منتظر بودم استرس داشتم نمیشد دقیقا همون ماهی که بی خیال شدم باردارشدم 

من گلم چانم و گونه‌ام موی زائد در میاد 

رفتم دکتر گفت تستسترون تو بدنت زیاده و تنبلی داری 

دارو داد اصلا استفاده نکردم ورزش جدی شروع کردم و اصلاح سبک کردم 

با اولین اقدام باردار شدم

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

تاپیکمو اخرینشو گزارش بزن واست دعا کردم انشالله بچه سالم بدنیا بیاری و بچه دار بشی

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی
من پیشگیری نداشتم کلا،۲۳سالمه بار اول که باردار شدم دفعه دومی بود که دارو استفاده میکردم البته نموند ...

این داروهایی ک گفتی چه قرص چه امپول از لحاظ هزینه و عوارض چجورین

درد زیاد داشتی بخاطر مصرفشون،؟

2706