2737
2734
عنوان

کسی بوده که با تنبلی تخمدان بچه دار شده؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 23 پست
عزیزم قرص لتروزول بخور از شب سوم تا ۵ شب شبی۲ دونه بعد روز۱۳ پریود سونو بده اگ فولیکول بالغ داشتی اق ...

سیاهدونه بدون عسل بخورم چی ؟؟

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
من گلم چانم و گونه‌ام موی زائد در میاد  رفتم دکتر گفت تستسترون تو بدنت زیاده و تنبلی داری  ...

عزیزم چه ورزشی و چه سبکیو انجام دادی که شدی؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چه ورزشی و چه سبکیو انجام دادی که شدی؟؟

هیچ ورزش خاصی نداره گلم ماها ک تنبلی داریم فقط مهمه ورزش و تحرک داشته باشیم و مهم ترینش اصلاح تغذیه و خاب و کنترل استرسه 

پیاده روی خیلی بمن ارامش میده ورزشم پیاده روی و ورزش هوازی بود 

ولی تغذیه و خاب و استرس بیشتر اهمیت داره

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
2731
این داروهایی ک گفتی چه قرص چه امپول از لحاظ هزینه و عوارض چجورین درد زیاد داشتی بخاطر مصرفشون،؟

اگه بیمه داشته باشی هزینه آمپولا زیاد نیست ولی اگه نداشته باشی خیلی گرون میشه بدون دفترچه آمپولا دونه ای چهارصد پونصده با دفترچه دونه ای سی چهل تومنه  قرصهای تقویتی هم که کلا گرونن برای من سی تا اوابوست با دفترچه ۴۰۰,۵۰۰شد فکر کنم دقیق یادم نیست چون برای دی ماهه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
هیچ ورزش خاصی نداره گلم ماها ک تنبلی داریم فقط مهمه ورزش و تحرک داشته باشیم و مهم ترینش اصلاح تغذیه ...

ینی باید کمبود خواب نداشته باشم؟

استرسم قرص میخورم براش نبایو بخورم؟

تغذیه م چطور باشه ینی باید گرمیجات بخورم؟؟؟

اگه بیمه داشته باشی هزینه آمپولا زیاد نیست ولی اگه نداشته باشی خیلی گرون میشه بدون دفترچه آمپولا دون ...

بیمه سلامت قبول میکنن واس این داروها؟؟

بیمه سلامت قبول میکنن واس این داروها؟؟

بله فکر کنم قبول کنند ولی دیگه هزینه ها فرق می‌کنه دیگه چون دفترچه من تامین اجتماعی بود

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2738
ینی باید کمبود خواب نداشته باشم؟ استرسم قرص میخورم براش نبایو بخورم؟ تغذیه م چطور باشه ینی باید گر ...

گلم تجربم رو میگم داروهای دکتر فقط واسه مدتی هورمونها رو کنترل میکنن بعدش با قدرت بیشتری هورمونا بهم میریزن و بدتر میشن ..با دارو و آمپول هورمونی شدیدا مخالفم

ی خلاصه ای بهت میگم گلم ولی بهترین کار اینه بری تو پیج فلورا تاجیک ک تو اینستا هست دنبال کنی خیلی عالیه

استرس خییییلی مهمه قرص نخور واسه کنترلش از افرادی سمی فاصله بگیر یوگا کار کن ورزش کن کتاب بخون ی کار هنری یاد بگیر.‌‌.. خاب خیلی مهمه ک ۱۱ شب حتمن خاب باشی تا ۴ یا ۵ صبح ...کل سردیجات رو باید به حداقل برسونی یعنی کم مصرف کنی ..ولی محصولات کارخانه ای رو حتمن باید حذف کنی ک نتیجه ببینی ..بجای قند و شکر هم خرما کشمش؟مویز شیره انواعش رو جایگزین کن

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت