2733
2739

مریض بد حال انتقاا به ای سی یو شد زنگ زدیم اول شیفت هماهنگ کردیم بعدش مریضو تا سی تی مغز ازش بگیریم نیم ساعتی طول کشید بردیم گفتن هماهنگ نشده مریضو نگرفتن مریض بد حاال منم تجهیزاتی نداشتم اگ مشکلی پیش بیاد

رفتم بخش دیگ کلی حرف شنیدم تا ازم مریصو بگیرن

اخرشم فهمیدم بخش اول دروغ گفته هماهنگ نشده هماهنگ شده بوده باهاشون به خاطر اینکه تختشون خالی  بمونه پرستار بره خونش نگرفتن مریضو

اگ همراه عصیی ای میداشت منو  تیکه پارم میکرد بعدشم واقعا از بخش دومی کلی حرف شنیدمااا اونم واس چیزی ک مقصرش من نبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی شغل سخت و پر استرسی دارید 

خدا بهتون اجر بده 

خدا کسی پشت در ای سی یو منتظر عزیزش نذاره 

ماهم منتظر بودیم تخت خالی بشه 

ولی بابام از ای سی یو برنگشت

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2731

برو 💩 به اون پرستاری که دروغ گفته

میخوام نره خونشون، با جون مردم بازی میکنه، برا یه نفر دیگم دردسر درست میکنه هی از این بخش به اون بخش که حرف بشنوه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
خدا لعنتشون کنه ک اینقد سرسری باجون مردم بازی میکنن

خیلی ناراحتم ازینکه حرف شنیدم 😔 کلی مریضو پرونده رو چک کردم ک بحثی نباشه به خاطر تنبلیشون حرف شنیدم هم از خودشون همم از بخش دیگ ای چون اینا مریض نگرفتن باید  اونجا میبردم

2738

ای داد 😔 

خدایا خودت بدادمون برس 

شوهر دختر عموم ریه اش امبولی کرد رفتن نای رو سوراخ کنن از اون قسمت اکسیژن بهش برسه زدن نای رو پاره کردن ،شوهر دختر عموم هم مرد😔

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
خیلی ناراحتم ازینکه حرف شنیدم 😔 کلی مریضو پرونده رو چک کردم ک بحثی نباشه به خاطر تنبلیشون حرف شنیدم ...

عزیززم ناراحت نباش اونایی که ب تو حرف زدن باید از خودشون خجالت بکشن تو یه انسان خوب و مهربونی

من خیلی سعی میکنم برا کسی بد نخام ولی برا این آدم نمیتونم چقدر خاکبرسر چقدر نفهم و چقدر احمقه 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
عزیززم ناراحت نباش اونایی که ب تو حرف زدن باید از خودشون خجالت بکشن تو یه انسان خوب و مهربونی

بخش دومی حق داشت چون واقعا هماهنگ نشده بود اون بخش اولی چجوری با وجدان راحت میخابه برای یه تعطیل شدن با جون مردم بازی میکنه ک هیچ با منی ک کلی مسئولیت رو دوشم بود و تنهایی با یه پالس نمیتونستم از پسش بر بیام اگ اتفاقی میفتاد

2706