2733
2739
عنوان

صورتم مو داره مامانم آبروی منو برد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 70 پست

کاش یه تحولی میشد همه خانما یه چند ماه اصلاح صورتت نکنن تا موی صورت ما خانمام واسه مردا عادی بشه. مگه اون ریش میذارن دومتر بلنده کسی چیزی میگه بهشون؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

من ۲۰سالمه صورتم مو داره.البته اصلا معلوم نیست فقط رو چونه م یکم معلومه . دانشجوام برامم مهمم نیست هیشکی هم بنظرم نمیاد دست به صورتم نزده باشم

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهش میکنم من ۲٠ دقیقه میزارم بمونه چون موهای من دیر رنگ میشه  شما قبلش امتحان کنید چقد لازم ...

موهای منم چون مشکیه حتما باید زیاد بمونه 

از بند انداختن خوشم نمیاد خیلی جوش میزنم بعدش 

تیغ هم ضخیم می‌کنه 

همینو امتحان میکنم امیدوارم بهم بسازه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
کاش یه تحولی میشد همه خانما یه چند ماه اصلاح صورتت نکنن تا موی صورت ما خانمام واسه مردا عادی بشه. مگ ...

👏👏👏👏👏 

نه تنها موی صورت بلکه همه چی 😑 

مگه اونا دماغشون بزرگه ما بدمون میاد ؟ 🤣

2740
👏👏👏👏👏  نه تنها موی صورت بلکه همه چی 😑  مگه اونا دماغشون بزرگه ما بدمون میاد ؟ 🤣

تازه بوی عرق هم میدن.تازه دهنشونم بو میده و دندوناشونم زده

خیلی هاشونم ایستاده جیش‌ میکنن وخودشونو نمیشورن.تاره موهای بدنشونم ریزش داره.

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
بعد از بند یا تیغ؟  چون بند پوستو خیلی اذیت می کنه جوش بعدش برا پوستای حساس حتمیه 😖 با هیچ پم ...

من بند میزنم به شخصه

خوشیامون چینی بود غمامون اصل ژاپن!                            نی نی سایت سایتِ عجایب🤦🏻‍♀️                                      
تازه میگن قشنگم هست😂

اره منبع کثیفی و میکروبه اون حجم از ریش بعضیا. من خودم دوست دارم همسر ایندم ریش وسیبیل‌داشته باشه ولی نرمال ته ریش باشه فوقش دوسه سانت بیشتر.

من ۱۷ سالمه ک چندبار برداشتم موهای ابرو و صورتم ولی چند ماهه اصلا دلم نمیخاد بردارم چون چهره رو زیبا و بچه گونه میکنه بعدشم منو تو سنی نداریم ک برایم برداریم بعدشم دیدگاه پسرا نسبت بهت خیلی خوبه که برنداشتی من ک اینجوری دوست دارم ولی میشه با دکلره موهای صورتو بور کنی 

2706