2733
2734
عنوان

خونریزی مغزی وکما

169 بازدید | 14 پست

داییم فشارش رفته بالا ورگ مغزش پاره شده وخونریزی کرده.جراحی کرده والان یک هفته اس که کماس .هوشیاریش ۵ هست.دکترا میگن ۵۰ ۵۰.کسی بوده اطرافیانش خوب بشه وهوش بیاد

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
قبل عمل تموم کردن 

ای وای.😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انشاالله خدا کمکشون کنه خوب بشن دل عزیزانش شاد بشه با بهبودیشون 

انشااله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام استاتر حال داییتون چطوره؟ بهترن انشاالله؟

نه هوشیاریش اومده پایین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

یکی از اقوام بچه ش تصادف کرد رفت کما ، مادرش براش نماز حضرت عباس (ع) خوند ، دو سه روز بعد بهوش اومد

یه بچه ی قطع امید با بیماری نادر هم یک روز بعد از خواندن این نماز در صحت کامل برگشت خونه 

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
چنده هوشیاریش

هوشیاریش بعدعمل ۵بوده ولی ازدیروز تب کرده وهوشیاری اومده پایین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی از اقوام بچه ش تصادف کرد رفت کما ، مادرش براش نماز حضرت عباس (ع) خوند ، دو سه روز بعد بهوش اومد ...

انشاله که همه حاجت روا بشن.نمازش چطوریه مثل نماز امام حسین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاله که همه حاجت روا بشن.نمازش چطوریه مثل نماز امام حسین؟

نه‌توی نت بزن 

سه تا دورکعتی هست 

دوتا الان می‌خونی 

یکی بعد از حاجت روایی 

انشاءالله به زودی خوب بشن داییتون 

براشون حمد هم بخونید خیلی خوبه 

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️

پدر من خونریزی مغزی کرده بود هوشیاریشم ۳ بود بعد ۴۰ روز رفت بالا هوشیاریش و خوب شد ولی تا یکسال درگیر بودیم که سر و صدا نباشه پیشش نمیتونست راه بره فیزیوتراپ میاوردیم خونه کلیه هاش تنبل شده بود واسه اون دکتر میبردیمولی خدارو شکر بعد ۲ سال کاملا خوب شد واینکه به بنیه ربط داره من پدرم ماشالا هیکلی و بنیه دار بود

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
پدر من خونریزی مغزی کرده بود هوشیاریشم ۳ بود بعد ۴۰ روز رفت بالا هوشیاریش و خوب شد ولی تا یکسال درگی ...

حداراشکر.خونریزی مغزی هم فرق دارن باهم.ایشون مرکز مغز رگ اصلی پاره شده همه خون ولخته نتونستن خارج کنن.مغزش اژبین رفته نصف بدنش فلجه.ولی گفتن باید صبر کنین تاببینیم چی پیش میاد.هیچ بیماری بجز فشار خون نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706