2733
2734
عنوان

صورتم مو داره مامانم آبروی منو برد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 70 پست

منم همسن خودتم فقط سبیل با تیغ اصلاح خودم خریدم هرچند وقت یه بار میزنم دیگه با موی صورت و ابرو کاری ندارم هرچند بعضی وقتا میرن رو مخم

سبیل به نظرم از همه بدتر بود که خداروشکر اونو زدم دیگه بقیه اش احساس میکنم صورتمو از حالت دخترونگی دربیاره آخه یه عکس از خودم ادیت کردم ابرو و صورتمو گزاشتم تو همین سایت یکی اومد گفت ۳۰ سالته 😐😐😐😐

میشه برای اینکه به خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی🥺🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه بوی عرق هم میدن.تازه دهنشونم بو میده و دندوناشونم زده خیلی هاشونم ایستاده جیش‌ میکنن وخودشونو ...

دقیقا 🤕🤕🤕🤕🤕 

به ایستاده جیش کردنشون افتخار هم می کنن 😖 اینکه نشورن خودشونو شبیه خارجیا می دونن و افتخار می کنن به کارشون 🤬

ی دوستی داشتم طفلک سبیل داشت مامانش نمیذاشت برداره سنمش ۲۰ و خورده ای بود . میگفت رفته بودیم بیرون خانوادگی داداشم کنارم بود تو پیاده میرفتیم ی پسره رد شد گفت وای سبیلای اینو از مال من  پرپشتره 

هیچی دیگه داداشه بهش برخورد همون روز بهش گفت سبیلات بردار مامان هر چی گفت خودم جوابشو میدم 😄

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2731
2738
دارم😭

با تیغ ابرو شیو کن زخیم نمی شه

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇