2733
2734

خب خدا که اینهمه قدرت داره نمیتونه به صلاحمون درش بیاره آیا ؟

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
اره

چی اره

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو حتی میتونی خواسته ای که به صلاح نیست رو به دست بیاری ولی اتفاقات و شرایطش دیگه متحمل خودته باید بپدیری 

کاری که خودم انجام دادم و هنوز سایش رو زندگیمه و روزی هزار بار میگم علط کردم🤦‍♀️

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
2731
چطوری به دست اوردی؟؟ 

به زور زیاد 

ولی کار اشتباهی کردم و پشیمونم 

من ادمیم یه خواسته ای داشته باشم تا وقتی سرم به سنگ نخوره ازش دست نمیکشم 

ولی به خدا که واقعا مردم و زنده شدم واسه این خواسته معدم عصبی شده اعصابم ضعیف شده پرخاشگر شدم حوصله ندارم ناامید احساس پوچی کلا افسرده شدم 

خیلی تبعات دادم واسش🤦‍♀️

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
2738
همین باعث شد ازش بدم بیاد چطور وقتی میتونه کاری برام نمیکنه 

یه حکمتی وجود داره که تا نفهمیش اصلا اروم نمیشی 

منم هروقت به خواسنم تزدیک میشدم و نمیشدم تازه بعداا فهمیدم من چقده خر بودم و این همه تلاش کردم💔

به زور زیاد  ولی کار اشتباهی کردم و پشیمونم  من ادمیم یه خواسته ای داشته باشم تا وقتی سر ...

🥹🥹 هی میفهمم منم اینطوریم ولی هرچی زور زدم نشد 

ادم مریض میشه و کلی بلا سرت میاد 

خوب خواستت رو تغییر بده اگه پشیمونی 

اگه حکمت داره و ب صلاحمون نیست نباید بزارش سرراهمون

شاید نیازه یه درسی رو بگیری 

منم اوا مثل خودت فک میکردم ولی یسری تفکرات داشتم که اشتباه بود بعدا فهمیدم اشتباه کارم کجاس🙂

🥹🥹 هی میفهمم منم اینطوریم ولی هرچی زور زدم نشد  ادم مریض میشه و کلی بلا سرت میاد  ...

اره واقعا نابود شدم 

تعییر دادم ولی سایش روی زندگیمه و پاک نمیشه فکرم نمیکنم کامل پاک بشه فقط کم رنگ میشه🙂💔

2706