2737
2734
واقعا ترسناکه که نمی تونن واقعیت ها رو ببینن این همه آدم گفتن ما راضی نبودیم در جواب چیزهای بی ربط ...

میگم دکتر پوست داد زد سرم برو از همون دکترا سوال کن چرا اومدی اینجا  ببین جواب میده یانه😂 ترسیدم صدامو بریدم

فیکه؟؟باشخ قبول چطور محصول فیک تاثیرش از محصول اصل شما بیشتره؟؟؟؟ وقتی اصله ولی تاثیری نداره به چه ...

دقیقا

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط خواهر شوهر من نیس  میبینین که همه دارن میگن هرکس تواین کار بوده دوست اشنا  هعی اصرار ا ...

جو نی نی سایت همینه کافیه پیام اول یکی یه چی بقیه بقیه تقلید کورکورانع میکنن والا من که ندیدم کسی التماس کنخ یا محصولی به پوست و موضرر برسونه وگرنه مگه ادم بیکاره با این شرایط کار کنه.دیگه یه عده زیردست لیدرای کار نابلد و‌خدانشناس بودن ربطی به نتورک و شرکتش نداره

جو نی نی سایت همینه کافیه پیام اول یکی یه چی بقیه بقیه تقلید کورکورانع میکنن والا من که ندیدم کسی ال ...

پشت این کاربرای نی نی سایت یه عده ادم نشستن که دارن تواین جامعه زندگی میکنن 

نه از ما ترسی دارن  نه دشمنی    من بابقیه کاری ندارم  اون چیزی که خودم دیدم و با گوشام شنیدم علنن یه سری محصول رو غالب میکنن بهت و هندونه میدن زیر بغلت .

اگر واقعا خوبه چرا هیچ تبلیغی از این شرکت عالی نیس؟

نه حسودم نه کاری به شرکت دارم  من قصدو نیتم فقط پز دادنهای بیخود خواهر شوهرم بود فخر فروشی بیخودش 

2731
پشت این کاربرای نی نی سایت یه عده ادم نشستن که دارن تواین جامعه زندگی میکنن  نه از ما ترسی دار ...

اگه منظورتون تبلیغ رسانه ایه که خوب چرا الکی بیاد میلیاردها تومن هزینه تبلیغاتو بدن وقتی میتونه از طریق مشاورانش تبلیغ کنه الان مثلا میهن یا همین اربیانا ثانیه ای دارن خداتومن پول تبلیغات میدن خوب شرکت داره همین تبلیغاتو از طریق مشاورانش انجام میده

اگه منظورتون تبلیغ رسانه ایه که خوب چرا الکی بیاد میلیاردها تومن هزینه تبلیغاتو بدن وقتی میتونه از ط ...

خب اگه محصول خوبو حلالی هست  چرا ما مردم از بی پولی و نداری  ناله میکنیم خب بزنیم تواین کار 

اصلا چه کاری درس بخونیم و سرمای زمستون گرمای تابستون درسو دانشگاه بریم  خدایا رشته خوب قبولشیم  یکراست بریم تواین کار  یه پا دکتر پوست ومو بشیم 

چرا هرماه ویزیت ۲۰۰ ۳۰۰ تومنی به دکتر بدیم  وقت گیر هست 

پشت این کاربرای نی نی سایت یه عده ادم نشستن که دارن تواین جامعه زندگی میکنن  نه از ما ترسی دار ...

من دو سه سال پیش مامان دوست پسرم تو مدرسه شروع کرد زدن مخ من برای خرید محصولات بهش گفتم من همه خریدامو با شوهرم میرم اول ماه به اول ماه انقد ور زد دم گوش من که بالاخره رسید به اینکه زیر شاخش بشم بهش گفتم بذار بهش فکر کنم تا ولم کرد رفتم خونه انقدر زنگ میزد و پیامک میداد که شاخ دراورده بودم، یه پیام بلند بالا براش نوشتم که چرته و همه ناراضی هستن و... که در جواب از همین حرفای اونا نابلد بودن و من واسه خودم از درامدش تیبا خریدم و... گفت و اصلا توجهی نداشت به اینکه به هر دلیلی من دلم نمیخواد خب بازم اصرار و اصرار 

خلاصه بلاکش کردم

خیلی کار چیپیه سیریش ملت میشن، نوعی گداییه

محصولاتشون که تو هیچ مغازه و داروخونه ای نیست اگرم خیلی درامد دارن نیاز نیست انقد زیگیل ملت بشن شان خودشونو بیارن پایین

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
خب اگه محصول خوبو حلالی هست  چرا ما مردم از بی پولی و نداری  ناله میکنیم خب بزنیم تواین کا ...

من کاری به شما و طرز فکر شما ندارم اما حودم به عینه دارم میبینم یه خانوم تو اطراف من دوسال پیش همسرشون فوت شدن قبلش تو فروشگاه جانبو کار میکردن با حقوق پایین دوساله وارد این کار شدن زندگیشون الحمدالله رو رواله خانم باخدایی هم هستن اگه به گفته شما حلال نبود هیچ وقت وارد این کار نمیشدن.پس ربطش به کسایی که اومدن و‌دووم نیاوردن یا تیمشون بد بوده ندید.من از این حرفا نه سودی میبرم نه چیزی خواستم بگم تو هرکاری مثبت منفی وجود داره به نگرش افراد ربط داره من نه دیذم کلاه کسیو بردارن نه اسیبی بهشون رسیده کسیم زوری وارد این کار نمیکنن یا چک وضمانتی بگیرن که حتما بایذ بمونید کسایی که موندن و‌تلاش کردن مزدشو دیدن شرکتم برا کسی تبعیض قائل نیست که بین کسی فرق بذاره

2740
اگه منظورتون تبلیغ رسانه ایه که خوب چرا الکی بیاد میلیاردها تومن هزینه تبلیغاتو بدن وقتی میتونه از ط ...

من دو سه سال پیش مامان دوست پسرم تو مدرسه شروع کرد زدن مخ من برای خرید محصولات بهش گفتم من همه خریدامو با شوهرم میرم اول ماه به اول ماه انقد ور زد دم گوش من که بالاخره رسید به اینکه زیر شاخش بشم بهش گفتم بذار بهش فکر کنم تا ولم کرد رفتم خونه انقدر زنگ میزد و پیامک میداد که شاخ دراورده بودم، یه پیام بلند بالا براش نوشتم که چرته و همه ناراضی هستن و... که در جواب از همین حرفای اونا نابلد بودن و من واسه خودم از درامدش تیبا خریدم و... گفت و اصلا توجهی نداشت به اینکه به هر دلیلی من دلم نمیخواد خب بازم اصرار و اصرار 

خلاصه بلاکش کردم

خیلی کار چیپیه سیریش ملت میشن، نوعی گداییه نه تبلیغ

محصولاتشون که تو هیچ مغازه و داروخونه ای نیست اگرم خیلی درامد دارن نیاز نیست انقد زیگیل ملت بشن شان خودشونو بیارن پایین 

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
فیکه؟؟باشخ قبول چطور محصول فیک تاثیرش از محصول اصل شما بیشتره؟؟؟؟ وقتی اصله ولی تاثیری نداره به چه ...

بخدا ک بیوآکوا تاثیرش بیشتره با اون قیمت ارزونش

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
2706