2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان دیگه همین گلرنگ و صحت هم شامپوهاش مخصوص تیپ مو هست چرا چرت میگی

والا دکتر پوستو مو رفتم برای ریزش  گفت شامپو سیر پرژک و صحت شامپوهای خوبین لازم نیس برات شامپوی دیگه بنویسم همون پرژکو استفاده کن   صحت و گلرنگو با نفیس مقایسه میکنین

2731

من که رفتم از حال خوب و شرعی بودن و این ها حرف زدن و کتاب و جزوه داشتن ولی وقتی وارد ماجرا شدم فهمیدم این ها قبل از عضو گیری طرف مقابل رو آنالیز می کنند و از علایق طرف به سود خودشون بهره برداری می کنند 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
ببخشید ولی برای نفیس اصل و اونا همشون فیک هست و مواد بازیش هست

فیکه؟؟باشخ قبول

چطور محصول فیک تاثیرش از محصول اصل شما بیشتره؟؟؟؟

وقتی اصله ولی تاثیری نداره به چه درد می خوره؟اونم با این قیمتا

2738

اینها که میگید کلاه برداریه و اینا پس این چندنفری که دورو اطراف من هستن با درامد 20تومن تا100تومن از فضا اومدن؟؟اونایی که میان تو این کارو‌نمیتونن موفق شن میذارن پای شرکت که اله بله .میگید چندتا شاخه اصلی دارع اون شاخه های اصلی از اول که موفق نبودن ۵ساله تو این کارن با تصاعد رفتن بالا.اینجا برد برد کسیو که میارن تو این کار هم خودشون رشد میکنن هم اون طرف اگه بخاد .پس الکی یه چیو دیکته نکنید.نتورک جهانیه فقطم مختص ایران نیست یه سر به پیج لیدرا بزنید با درامد و‌ چگونگیه موفق شدنش اشنا باشید چه جوری بودن چه جوری رسیدن به این جایگاه.حالا چون خواهرشوهر شما میاد التماس شما میکنه چیزی از نتورک کم نمیشه اون طرف اصولشو بلد نیست

انقدر وایسا تعطیل شه تا زیر پات علف سبز شه

خانم گل 

عزیزم 

ایشون حتی اگه زیر پاشون علف هم سبز بشه بازم با علف رشد میکنه نه با آفت مزرعه ی نفیس...

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
اینها که میگید کلاه برداریه و اینا پس این چندنفری که دورو اطراف من هستن با درامد 20تومن تا100تومن از ...

فقط خواهر شوهر من نیس  میبینین که همه دارن میگن هرکس تواین کار بوده دوست اشنا  هعی اصرار اصرار که بیا خرید کن   

پس فقط میمونه که بگیم درست اموزش نمیدن 

2706