2737
2739
عنوان

بعداز ظهر برم چی بگم😶ریدم😶

207 بازدید | 24 پست

خانوما من دبیرستانی ام درسامم سنگینه ولی دلم میخواد برم سر ی کاری حالا ی فروشگاه هست که تقریبا نزدیکه بعد امروز به صاحبش گفتم ی رفیق دارم دنبال کاره پاره وقته شما فروشنده نمیخواید گفت با سیستم و کامپیوتر بلده کار کنه گفتم آره اونم گفت خب بگو بعداز ظهر بیاد تا یکم با سیستم کار کنه ببینیم چجوریه و اینا

حالا واقعا دلم میخواد برم ولی نمیدونم برم چجوری جمش کنم...چون شهرمون کوچیکه گفتم اول همه چیو بپرسم بعد اگه دیدم خوب بود برم ولی انگار ناامید بودم حالا که اونجوری گفت به شور افتادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب چرا گفتی برا رفیقت😐

شرایطشو میپرسیدی کافی بود

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2738
سلام خوبین شرمنده من صبح اومدم ریدم حالا اومدم تمیزش کنم

نه برو بگو 

صبح دوستم اومد از تون شرایط پرسید 

مثل اینکه قرار شد خودم بیام بعد از ظهر 

خودتو بزن اون راه 

حالا اون وسط فقط از خنده پخش نشی 

پشم تنت چه نرمه    دیشدارادان    
خب چرا گفتی برا رفیقت😐 شرایطشو میپرسیدی کافی بود

میگم که چدن شهرمون کوچیکه و همه همدیگه رو می‌شناسن ترسیدم بگن نه بعد منم که تا حالا به هیشکی واسه کار نگفته بودم انگار روم نشد قاطی کردم

میگم که چدن شهرمون کوچیکه و همه همدیگه رو می‌شناسن ترسیدم بگن نه بعد منم که تا حالا به هیشکی واسه

کلا نمیگفتی برای کی میخوای

بگو دوستم نمیتونه بیاد من ب جاش میام

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2706