2737
2739
عنوان

بعداز ظهر برم چی بگم😶ریدم😶

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 24 پست
من میگم شهرمون کوچیکه همه همدیگه رو می‌شناسن حالا برم بگم آجی دوقلو دارم😂😂

ااا حواسم به این نبود😂😂😂خب برو راستشو بگو فوقش یکم میخندین خب

براتم خاطره میمونه🤣

خودت را چگونه ساختی؟؟؟!!!                                                          زخم به زخم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه برو بگو  صبح دوستم اومد از تون شرایط پرسید  مثل اینکه قرار شد خودم بیام بعد از ظهر&nb ...

باریکلا 😂اتفاقا من صبح ماسک زده بودم با قیافه داغون رفتم

حالا بعداز به خودم میرسم ماسک نمیزنم همینی که تو گفتی میگم

2731
آره میگم دوستم گفت نمیتونم بیام منم گفتم دیگه بهتون گفتم زشته خودم اومدم🤣🤣عالیه این

افرین😂😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
دور از جون😂😂 تا تو باشی دروغ نگی😂😂😂🤣🤣

میگم اولین بارم بود درخواست کار می‌کردم

مثلا خواستم هوشمندانه و عاقل عمل کنم😂اصلا به این فکر نکردم اگه گفت آره بعدش چیکار کنم

2740
میگم اولین بارم بود درخواست کار می‌کردم مثلا خواستم هوشمندانه و عاقل عمل کنم😂اصلا به این فکر نکردم ...

😂😂😂

بقول اسی برو بگو خانواده دوستم رضایت ندادن من بجاش میام

خودت را چگونه ساختی؟؟؟!!!                                                          زخم به زخم
میگم اولین بارم بود درخواست کار می‌کردم مثلا خواستم هوشمندانه و عاقل عمل کنم😂اصلا به این فکر نکردم ...

چیشد رفتی؟؟😂😂چی گفتی؟