2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما چون مشکل داری با همسرت بیداری؟😂

نه بابا من عادت شبانمه،از مجردی عادت داشتم الانم دارم آماده میشم برم به پروژه ام سرک بکشم ببینم زیر دستمام کارشونو ب نحو احسن انجام دادن یا نه

2731
یعنی میگین،دعوایی ک اون راه انداخته،داداشش اومده بود  دنبالش ک ببرتش من منت کشی کنم،من اصلا اون ...

ما از کل ماجرا خبر نداریم. به خاطر همین گفتم برید مشاوره آرامش روحی پیدا کنید. 

خیر. مشکلی نداریم باهم. 

مشکلات ما از اول ازدواج مالی بوده تا چیزای دیگه. 

البته مشکلات ریز همیشه هستش و طبیعیه.

اما گذشت و عشق همه چی رو درست میکنه. 

علت بیدار بودنم دغدغه داشتنمه. شب و روز برنامه دیوار رو میگردم و دنبال خونه ام که از واحد پدرشوهرم زودتر بریم.اذیتیم. 

که متاسفانه فروش نمیره و دیوانه کننده است زندگی اینجا واسم. 

حاضر شدم بدیم رهن و بریم رهن زندگی کنم. یکمم ترس دارم از مسناجری. نمیدونم چطور پیش میره. همه هم که مینالن از مستاجری. میگن نرووووو. 

2738
احسن،میدونی من تحصیل کرده ام اونا نه،من شهریم اونا نه،فرهنگ من با اونا فرق میکنه،حقوق  همه ی او ...

چطور تحصیلکرده ای هستی که نمی‌دونی اینجا احسنت درسته نه احسن؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
گلم احسنت برای مونث هست و احسن برای مذکر!!!

اونوقت ایشون مذکر بود؟

نخیر اینطوری نیست

احسنت برای همه‌ست یعنی آفرین بر تو

احسن صفت تفضیلیه یعنی بهترین

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
احسن،میدونی من تحصیل کرده ام اونا نه،من شهریم اونا نه،فرهنگ من با اونا فرق میکنه،حقوق  همه ی او ...

شما اون موقع که داشتی میرفتی خواستگاری متوجه نبودی که داری از شهر میری یجای دیگه؟یا متوجه نبودی که تحصیل کرده ای؟الان یهو یادت افتاده؟!

2706