2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عمرا

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2731
بخدا من یک درصدم مشگل ندارم حتی میام خونه کل کارای خونه رو هم خودم انجام میدم حتی میام چائیم خودم در ...

چقدر حیف....  

ولی من خودم یه زنم. میفهمم این کارا ارزش چندانی واسه زنا نداره. خوب هستشااا لذت بخشه ولی عادی میشه توی چشم زنا. 

زنا بیشتر میخوان همسرشون از نظر عاطفی و روحی ساپورتشون کنه و رابطه ی خوب و عاشقانه ای داشته باشه. اخلاق خوب داشته باشه. به درد و دلاشون گوش بده. رابطه دوستانه و قوی ای باهمسرشون داشته باشن. 

مرگ زنا وقتیه که بی توجهی و بی احساسی ببینن. 

حالا اگه زن لجبازم باشه با توجه کردن به مردای فامیل و گنده کردن باجناق و داداش و.... میخوان لج شوهرو دربیارن که بگن تو هیچی نیستی. یجوری عقده گشایی میکنن با این کار. 

بهتره از نظر روحی به هم نزدیک بشید, رابطه دوستانه ای مثل اوایل ازدواج و اشنایی داشته باشید. اونوقت تغییر رو توی همسرتون و رفتارش بشینید ببینید. 

شروعشم با شماست. واسه زندگی مشترک ادم نباید غرور داشته باشه. 

غرور زندگی و رابطه رو نابود میکنه. 

نه تنها به خاطر بچه هاتون, بلکه به خاطر خودتون و همسرتون یاعلی بگید و تلاشتونو بکنید, هرچقدر شکست خوردید بازم بلند شید, بالاخره اولش مقاومت میکنه, بعدش کم میاره جلوی عشق و محبت شما. 

ان شاء الله که نتیجه ی خوبی ببینید و زندگیتون شیرین بشه. 

من ۱۸ میلیارد دارم حاضرم همشو بدم فامیلام گمو گور بشن،مخصوصا برادر خانومو و باجاناقها🤣

انشاالله که به سلامتی بتونی از پولت استفاده کنی وچشم حسودان بترکه

ولی کاش من پنچ میلیون میداشتم هفته بعد عروسی داریم نه من و نه بچه هام لباس داریم

چقدر حیف....   ولی من خودم یه زنم. میفهمم این کارا ارزش چندانی واسه زنا نداره. خوب هستشااا لذت ...

یعنی میگین،دعوایی ک اون راه انداخته،داداشش اومده بود  دنبالش ک ببرتش من منت کشی کنم،من اصلا اون روزو یادم نمیره ک رفت سوار ماشین داداشش در واقع ماشین خودم شد،بچه های من دنبال ماشین میدوئیدن زجه میزدن اصلا بهش توجه نکرد،حالا بگذریم شما چرا تا الان بیدارینمام مشگل دارین با همسرتون؟ 

2706