2733
2739
عنوان

دعوای منو شوهرم سر خواهرم😐+شات

377 بازدید | 26 پست

ما عقدیم +

خواهرم چن روزه بیمارستان بستریه منم رفتم موندم پیشش ب جز شبا 

بعد ب همسرم میگفتم بیاد دنبالم بعد دیشب اومد دنبالم از اونجا رفتیم خونشون 

دیشب بهم گف ک بیا فردا بریم روستا 

من گفتم نمی‌دونم ببینم چی میشه و.. چون خوشم نمیاد برم روستا تلپ شم ولی باز گفتم باشه میام 

بعد الان میگه من چیزی گفتنی جایی گفتنی ناز میکنی قیافه میگیری ولی مامان و خواهرت جایی رفتنی خودتو شهید میکنی

خلاصه این چن شبو همون دعوا داشتیم سر این موضوع.. 

بعد الان داشت می‌رفت روستا کنار مادر بزرگش سرم داد زد و... 

الانم شات میزارم بگین تقصیر کیه

اینو ده بار گذااشتی

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بز 

این چ اسمیه😂😂😂😂😂😅

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین با این قضیه کاری ندارم اما کلا نباید اجازه بدی همسرت حس کنه بقیه رو بهش ترجیح میدی و دیگران از اون مهمتر هستن 

هم خانمها هم آقایون باید رعایت کنن این موضوع رو بهت ازدواج ، متاهلی دیگه قضیه اش فرق داره با مجردی

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

بز لایک

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
نههه بخدا بحث برا الانهه

خیلی تکراریه خوندمش

ببین با این قضیه کاری ندارم اما کلا نباید اجازه بدی همسرت حس کنه بقیه رو بهش ترجیح میدی و دیگران از ...

خودش بارها این حسو‌ ب من داده بارها.... 

ولی من همیشه حواسم هست ک ی وقت آقا این حسو نکنه ، اینم نتیجش ک کنار مادر بزرگش سرم داد بزنه ...

2706